Naktinio krepšinio turnyro nugalėtojais tapo „Olimpo“ ir „Devym penkti“ komandos

krepsinis-arenaRugpjūčio 30 d. Birštone gimnazijos krepšinio aikštelėje vyko VšĮ „Birštono žvėrys“ organizuotas naktinis 3×3 krepšinio turnyras.

Pasak organizatorių, dalyvaujančių turnyre komandų skaičius viršijo lūkesčius. Buvo žaidžiama dviejose amžiaus grupėse: iki 18 metų (jaunimo) ir virš 18 (vyrų).

Jaunimo grupėje dėl nugalėtojų vardo kovojo keturios komandos, vyrų – šešios.

Varžybos prasidėjo apie 18 val., o pasibaigė apie vidurnaktį. Jaunimo grupėje nugalėjo „Devym penkti“ trijulė (Oskaras Zeleniakas, Tadas Šalčius, Donatas Jančiauskas), vyrų grupėje triumfavo „Olimpo“ vyrukai (Mindaugas Knyšius, Osvaldas Brazdžionis, Dovydas Drazdauskas). Antras vietas iškovojo „Lebrono draugai“ ir„Du aukštai“, trečias – „Komanda A“ ir „Nušauk briedį“.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir diplomais, o taip pat rėmėjų prizais.

„Devym penkti“ ir „Olimpo“ krepšininkai galės pasilepinti Karališkosios rezidencijos pirtyse ir baseine, „Lebrono draugų“ ir „Dviejų aukštų“ komandos gavo bilietus į draugiškas rungtynes tarp „Šiaulių“ ir „Donecko“ krepšininkų Prienų sporto ir pramogų arenoje, „Komandos A“ ir „Nušauk briedį“ vaikinai – po du kuponus pasigardžiuoti didžiąja pica „Pizza Fun“ picerijoje.

„Pizza Fun“ kuponus gavo ir kitos komandos, o taip pat tritaškių ir baudos metimų konkursų nugalėtojai Dovydas Peldžius ir Tautvydas Mikušauskas.

Varžybų dalyviai džiaugėsi, jog organizatoriai suteikė galimybę ne tik pažaisti mėgstamą žaidimą, bet ir laimėti prizų. Tiesa, buvo išsakyta ir pastaba: vienas krepšys buvo per mažai apšviestas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti