„N.Ūta“ nepasigailėjo „Vietinių“, „Dvariukas“ vos neprisižaidė rungtynėse su Balbieriškio krepšininkais

Sausio 15 d. Prienų sporto arenoje buvo sužaistos dar trejos Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių rungtynės.

Pirmajame mače „Stadiono“ krepšininkai susitiko su „KKSC-99“ jaunimu. Nuo rungtynių pradžios iniciatyvą turėjęs jaunimas prieš lemiamąjį kėlinį įgijo 18 taškų persvarą (46:64). Ketvirtajame kėlinyje situacija pasikeitė iš esmės. Lyg prabudusi „Stadiono“ komanda pakilo į šturmą. Skirtumas pradėjo tirpti, bet „KKSC-99“ jaunimui sukauptos per tris kėlinius persvaros užteko bendrai pergalei – 81:73 (22:12, 20:18, 22:16, 17:27).
Antrajame sekmadienio susitikime „N.Ūtos“ krepšininkai nepasigailėjo „Vietinių“ komandos. Po pirmajame kėlinyje gauto nokdauno (34:6), „Vietinių“ komandos krepšininkai taip ir neatsigavo. „N.Ūtos“ komanda laimėjo rungtynes 44 taškų skirtumu.

Didžiausios metamorfozės vyko rungtynėse tarp „Dvariuko“ ir Balbieriškio „Ringio“ komandų. Po dviejų kėlinių „Vytauto“ žaidėjo Domanto Šeškaus vedamas „Dvariukas“ pirmavo 22 taškų skirtumu (55:33). Ir atrodė, kad Balbieriškio „Ringio“ krepšininkų laukia sutriuškinimas. Bet antroje rungtynių pusėje viskas apsivertė. Balbieriškio seniūnijos komanda, kurios pagrindą sudarė jaunieji alytiškiai, pakilo lyg feniksas iš pelenų ir ketvirtajame kėlinyje ne tik panaikino 22 taškų atsilikimą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai (70:72). Iki pat rungtynių pabaigos rezultatas ne vieną kartą keitėsi tai vienos, tai kitos komandos naudai. Visgi, „Dvariuko“ krepšininkams pavyko „išbristi sausiems“ iš šios situacijos. Jie laimėjo mačą rezultatu 91:89 (25:12, 30:21, 15:31, 21:25).