•  

     

     

     

Mūsų krašto futbolininkai savaitgalį šventė pergales: „Pozityvūs“ parklupdė lyderį, o „Nemunas“ įveikė „Kėdainius“

Alvaras Zagurskas

Alvaras Zagurskas

kvitrina.com

Rugsėjo 19 d. KAFF III lygos rungtynes žaidė abi mūsų krašto komandos – „Nemunas“ ir „Pozityvūs“.

Prienų-Birštono „Nemunas“ išvykoje susitiko su „Kėdainių“ komanda.

nemunas

Po gan ramaus pirmojo kėlinio, kuriame „Nemuno“ futbolininkai pelnė tik vietą įvartį (Rimvydas Iškauskas), antrajame nemuniečiai užkūrė varžovams tikrą pirtį. Robertas Ratkevičius pelnė antrą įvartį, o vėliau prasidėjo Alvaro Zagursko šou. Jaunasis žaidėjas per 6 minutes pelnė 3 įvarčius ir „Nemuno“ komanda įgijo 5 įvarčių persvarą. Saulius Čepkauskas realizavo 11 m baudinį, o Alvaras Zagurskas įsismagino ir pelnė ketvirtąjį savo įvartį  (0:7). Aikštelės šeimininkai pelnė du paguodos įvarčius, bet Eitvydas Juškevičius ir Laurynas Gaučys iki rungtynių pabaigos atkūrė septynių įvarčių pranašumą (2:9). Po šios pergalės „Nemunas“ dar stipriau įtvirtino savo pretenzijas į antrąją vietą.

pozityvus

Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai Prienų stadione priėmė lygos lyderį – „Taurą“. Veiverių komanda iškart ėmėsi darbo. Elvinas Derevenko pelnė pirmąjį įvartį (1:0), bet „Tauro“ futbolininkai dar pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį (1:2).

Antrajame kėlinyje „Pozityvūs“ vyrai sutvarkė visus reikalus, pelnydami 4 įvarčius. Vieną pelnė Paulius Sirotavičius, dar tris – Elvinas Derevenko (5:2). Pergalė leido Veiverių komandai pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti