• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Motinos diena – visai šeimai

Gegužės pirmąją savaitę Motinos dienos minėjimas Birštono Vienkiemio darželyje-mokykloje buvo netradicinis. Vyko „Šeimos šventė“, kurios metu skambėjo mokinių dainos ir gražūs žodžiai ne tik mamytėms, bet ir tėčiams, senėlėms bei seneliams, broliukams, sesutėms.

Antros klasės mokiniai dovanojo nuotaikingą spektaklį „Kaip kiškis vilko namus saugojo“, pirmokėliai sveikino mamytes, trečiokai – tėvelius, o ketvirtos klasės mokiniai negailėjo gražių žodžių artimiesiems. Žinoma, renginio centre buvo mamytės. Susirinkusius į šventę džiugino linksmos mokinių dainos ir šokiai, kuriuos dovanojo šokių būrelį lankantys mokiniai. Smagu buvo visiems kartu mokinių piešiniais ir darbeliais išpuoštoje jaukioje salėje.

Antroje renginio dalyje mamoms įteiktos pačių mokinių gamintos dovanėlės, kitiems švečiams – gėlės, bei susirinkusieji pakviesti į mokytojo A. Nakraševičiaus edukacinį užsiėmimą „Gyvybės stebuklas“.

Praėjusį ketvirtadienį Birštono Vienkiemio darželio-mokyklos mokiniai turėjo galimybę savo šventinę programą parodyti ir už mokyklos ribų. Siponių bendruomenės pirmininkė V. Skorodumovienė maloniai pakvietė mokinius į Motinos dienos minėjimą Siponyse. Tai buvo puiki proga ten gyvenančioms Birštono Vienkiemio darželio-mokyklos mokinių šeimoms, kurios neturėjo galimybės atvykti į mokyklą, pamatyti renginį. Nors nedidelėje ir jaukioje Siponių bendruomenės salėje nebuvo labai gausu žiūrovų, mokiniams tai buvo nauja patirtis – pasirodyti už mokyklos ribų. Programėle džiaugėsi ir čia susirinkę žiūrovai. Ne vienai močiutei ir ašara nuriedėjo besiklausant mažųjų aktorių, dainininkų, šokėjų. Bendruomenės pirmininkė dėkojo ir linkėjo sėkmės bei padovanojo vaikams skanumynų.

Mokyklos renginiu šeimai buvo siekiama suatrinti ne tik mokyklos bendruomenę su mokinių šeimomis, bet ir skatinti šiltesnius jausmus santykiuose tarp šeimos narių, priminti, kokie jie yra svarbūs vieni kitiems. Ši mokinių surengta neįprasta šventė dar kartą įrodė, kad jautrios akimirkos visus suvienija ir primena, kad šeima – didžiausia vertybė.

Jolita Simonaitytė,

Birštono Vienkiemio darželio-mokyklos mokytoja

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti