•  

     

     

     

     

Moksleivių krepšinio lygoje – skirtingi Prienų KKSC komandų pasirodymai

Moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionatuose šiemet dalyvauja 4 Prienų KKSC komandos:
1999 m. jaunučiai (treneris Mantas Jančiauskas) – „A“ krepšinio čempionato III divizione, 2000 m. jaunučiai (treneris Ričardas Maceina) – „B“ čempionato III divizione, 2001 m. berniukai (treneris Marius Leonavičius) – čempionate „Manija“, o 2003 m. berniukai (treneris Audrius Šeškus) savo jėgas bando „Pirmojo iššūkio“ čempionate.

Komandoms sekėsi skirtingai. M.Jančiausko komanda jau sužaidė 4 rungtynes ir iškovojo 2 pergales. Du kartus nugalėta Kauno KM „Aisčiai“ komanda (75:71, 68:66). Dramatiškoje kovoje pralaimėta Alytaus SRC II-„Dzūkija“ krepšininkams (71:78) ir nepavyko rimčiau pasipriešinti Marijampolės ŽSM komandai (62:103).

R. Maceinos treniruojami vaikai šešeriose rungtynėse 3 kartus šventė pergales ir 3 kartus buvo silpnesni nei varžovai. Prieniškiai įtemptoje kovoje įveikė Sabonio KC komandą (58:57), privertė pasiduoti abi Šakių rajono komandas: Šakių JKSC buvo nugalėta rezultatu 60:43, o Šakių SC „Triguda“ krepšininkai – 67:56.

Pralaimėta Kaišiadorių KKSC krepšininkams (49:64), Tornado KM-„Sigrė“ bendraamžiams (67:90). Atsirevanšavo už pralaimėjimą ir Sabonio KC II komanda (66:72).

M. Leonavičiaus berniukai sužaidė trejas rungtynes ir visose buvo silpnesni nei varžovai. Pralaimėta Alytaus SRC, Marijampolės ŽSM ir Druskininkų SC komandoms.

Pralaimėjimu čempionatą pradėjo ir A. Šeškaus vaikinukai. Ji turėjo pripažinti Sabonio KC krepšininkų pranašumą.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti