MMKL aštunto turo apžvalga

MMKL Pietryčių provincijos „A“ pogrupio aštunto turo rungtynės nebuvo itin sėkmingos aikštelės šeimininkams. Tik Žiežmarių seniūnijos komanda šventė pergalę rungtynėse su Užuguosčio krepšininkais (76:63).

Aukštadvario krepšininkams ir namų sienos nepadėjo įveikti Kruonio komandos. Svečiai, kurie dominavo aikštelėje tris kėlinius, nugalėjo rezultatu 86:66.

Pergalę išvykoje iškovojo ir Stakliškių krepšininkai, privertę pasiduoti Beižionių komandą (70:66). Visas rungtynes vyko apylygė kova. Stakliškių komandai atitrūkti pavyko antrame kėlinyje, kurį ji laimėjo 5 taškų skirtumu.

„B“ pogrupyje geriau sekėsi aikštelės šeimininkams. „Alovės“ krepšininkai po rezultatyvaus abiems komandoms pirmojo kėlinio (27:27) kituose sugebėjo mažu žingsneliu būti priekyje Balbieriškio komandos – jie rungtynes laimėjo 12 taškų skirtumu (90:78).

Birštono komanda neturėjo vargo su varžovais iš Jiezno. Jau po pirmojo kėlinio aikštelės šeimininkai pirmavo 18 taškų (27:9), o rungtynes laimėjo 26 taškų skirtumu (96:70).

Tik Semeliškių krepšininkams rungtynėse su butrimoniškiais nepadėjo ir namų sienos. Butrimonių komanda lengvai laimėjo rungtynes rezultatu 93:66.