MMKL „B“ pogrupyje be staigmenų

Kovo 4 d. MMKL Pietryčių provincijos „B“ pogrupyje buvo sužaisti lemiami mačai ketvertui, žengiančiam į ketvirtfinalį, išaiškinti. 10 turas didelių staigmenų nepateikė. Visgi birštoniškių ir butrimoniškių susitikimo rezultatas sukėlė nuostabą. Butrimoniškių pergalė iš esmės nebuvo staigmena, bet 29 taškų skirtumas – tikrai netikėtas (92:63).

Jei Birštono komanda buvo sutriuškinta, tai Balbieriškio krepšininkai iškovojo gan sunkią pergalę rungtynėse su Jiezno komanda (95:82). Jiezno krepšininkai po pirmo kėlinio pirmavo 4 taškų skirtumu (19:23), po dviejų – 2 (42:44). Net ir po trijų kėlinių (69:67) nebuvo aišku, kas laimės šiose rungtynėse. Visgi ketvirtame kėlinyje Balbieriškio komanda įrodė savo pranašumą ir rungtynes laimėjo rezultatu 95:82.

Pogrupio lyderiai Alovės krepšininkai be gailesčio susitvarkė su Semeliškių komanda (103:52).

Po 10 turo „B“ pogrupyje taip pat išaiškėjo keturios komandos, kurios tęs kovą dėl medalių – Alovės, Butrimonių, Balbieriškio ir Birštono.