•  

     

     

     

Mirtini smūgiai naktį

nuzudymas_prienai01Nešeikių kaime (Balbieriškio seniūnija) sekmadienio naktį įvyko tragedija, kurią suvokti beveik neįmanoma. 78 metų vyriškis žiauriai užmušė savo 17-metį anūką, su kuriuo trejus metus gyveno viename kambaryje. Nusikaltimas, įvertinus gaunamą iš įvairų šaltinių informaciją, buvo įvykdytas sąmoningai. Senolis, atsikėlęs naktį, nuėjo į malkinę, pasiėmė kirvį ir atėmė miegančiam vaikinui gyvybę.

O paskui pažadino motiną ir jos draugą.

Atvykusi policija gyvenamojo namo kambaryje rado jau negyvo jaunuolio kūną su kirstinėmis žaizdomis galvos ir kaklo srityje.

Įtariamasis, kuris prisipažino įvykdęs nusikaltimą, iškart buvo sulaikytas ir jau davė parodymus. Buvo apklausti ir kiti name buvę žmonės.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, senolis ir vaikinas dažnai konfliktavo, bet tą naktį ginčų nebuvo.

„Žiburio“ gimnazijos direktorė Irma Šneiderienė patvirtino, jog nužudytas vaikinas nuo rugsėjo pirmos dienos mokėsi gimnazijoje, bet daugiau informacijos suteikti negalėjo, nes per keletą mėnesių pažinti visus naujokus neįmanoma.

Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktorius Stasys Valančius naujienų portalui kvitrina.com sakė, jog tragiškai žuvęs vaikinas niekuo neišsiskyrė iš savo bendraamžių, mokėsi vidutiniškai. Jo mamai visada rūpėjo, kaip sūnui sekasi mokykloje.

Pasak mokyklos direktoriaus, šis žiaurus įvykis sunkiai paaiškinamas, kaip griaustinis iš giedro dangaus.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, spalio 20 d. teismas leido suimti įtariamąjį 2 mėnesiams.

Prienų PK nuotrauka

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti