Mineralinio vandens rinkoje „Vytautas“ nepralenkiamas trečius metus iš eilės

Pranešimas spaudai

Pirkdami mineralinį vandenį Lietuvoje, vartotojai pirmenybę atiduoda „Vytautui“. Šį prekės ženklą populiariausia preke Lietuvos prekybos įmonių asociacija paskelbė jau trečius metus iš eilės. Tradiciniame konkurse „Populiariausia prekė“ lyderiai renkami pagal pardavimų prekybos tinkluose rezultatus.

„Tai, kad „Vytautas“ savo kategorijoje nuolat nurungia kitas vietos ir užsienio gamintojų prekes, liudija apie neblėstančią pirkėjų ištikimybę kokybiškam lietuviškam produktui. Pirkėjų simpatijos paremtos ne tik „Vytauto“ skonio savybėmis, bet ir paties prekės ženklo svoriu – jo ilgamete istorija, simboline reikšme, vertybėmis“, – sakė lietuvišką natūralų mineralinį vandenį „Vytautas“ gaminančios „Birštono mineraliniai vandenys“ komercijos vadovas Robertas Šnaras.

Konkurso „Populiariausia prekė 2012“ mineralinio vandens kategorijoje „Vytautas“ pralenkė visus  konkurentus. Nugalėtojas buvo išrinktas remiantis mažmeninės prekybos tinklų „Maxima LT”, „Rimi Lietuva”, „Palink” ir „Norfos mažmena” pardavimų rezultatais – parduotų prekių skaičių vienetais.

Pasak R. Šnaro, „Vytauto“ lyderystę savo segmente iliustruoja ir mylimiausių prekių ženklų reitingas, kurį praėjusiais metais sudarė bendrovė GfK. Natūralų lietuvišką mineralinį vandenį „Vytautas“ mylimiausiu prekės ženklu įvardijo daugiau nei trečdalis (35 proc.) apklaustų Lietuvos gyventojų. Tai aukščiausias rezultatas maisto prekių ir nealkoholinių gėrimų kategorijoje.

Praėjusiais metais Lietuvos prekybos taškuose parduota beveik 33 mln. litrų bendrovės „Birštono mineraliniai vandenys“ produkcijos – natūralaus mineralinio vandens „Vytautas“, „Birutė“ ir „Akvilė“. Tai – 5 proc. daugiau nei 2011-aisiais. „Vytautas“ sudaro daugiau nei pusę viso bendrovės išpilstomo vandens.

Pernai išaugo ir „Vytauto“ eksporto apimtys – 150 proc.. Natūralus mineralinis vanduo „Vytautas“ šiuo metu eksportuojamas į Latviją, Estiją, Airiją, Jungtinę Karalystę, Rusiją, Vokietiją, JAV, Kiniją.

Šiandieninė mineralinio vandens gavybos lyderė, įmonė „Birštono mineraliniai vandenys“ plačiai žinomą „Vytautą“ ir „Birutę“ nenutrūkstamai pilsto nuo 1924 metų. Šie klasikiniai lietuviški mineraliniai vandenys kaip ir jaunesnė jų „sesuo“  – „Akvilė“, išgaunami valstybės saugomo regioninio Nemuno kilpų parko teritorijoje, kurioje nevystoma jokia pramoninė veikla.

 

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti