Mindaugui Barauskui – „Legas 2017“ turnyro sidabras

2017-10-14_021

Spalio 14-15 dienomis Kaišiadoryse vyko Lietuvos ir Baltijos šalių reitingo turnyras „Legas 2017“ , kuriame dalyvavo ir geriausias mūsų krašto smiginio meistras Mindaugas Barauskas.

Prieniškis pasirodė puikiai. Jį sustabdė tik geriausias šalies smiginio meistras Darius Labanauskas. Mindaugas finale kovojo pagirtinai ir nusileido D. Labanauskui 3:5.

Kelias link finalo prieniškiui buvo pergalingas. Pogrupyje buvo iškovotos dvi pergalės. Finalinio etapo pirmajame ture M. Barauskas įveikė 4:0 Sigitą Vasylių, antrajame – 4:0 Igną Viktą. Ketvirtfinalyje prieniškiui reikėjo paplušėti. Gintaras Tumeika buvo nugalėtas rezultatu 4:3. Pusfinalyje 4:0 buvo įveiktas Tomas Šakys.

Spalio pradžioje Mindaugas Barauskas dalyvavo „Winmau Latvija Open 2017“ turnyre, kur pasirodė labai gerai. Prieniškis iškovojo sidabro apdovanojimus asmeninėse varžybose. Finale M. Barauskas nusileido  Dariui Labanauskui (0:5).

mndaugs

Kartu su Lietuvos komanda tapo nugalėtoju komandinėje rungtyje. Varžovai buvo įveikti 9:6.