Mindaugo Lukauskio pastangos neišgelbėjo „SkyCop“ nuo sutriuškinimo Klaipėdoje

Spalio 7 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai Klaipėdoje patyrė dar vieną nemalonų sutriuškinimą (67:92). Komandos žaidimo kalneliai stebina. Po sėkmingai sužaisto pirmojo kėlinio (27:14), kituose komanda atrodė kaip darželinukai, įžengusieji į mokyklą. Netikslūs perdavimai, sulėtinti veiksmai ir visiškai „bedantė“ gynyba. Mindaugo Lukauskio pastangos gynyboje ir puolime (pelnytas 21 taškas) nebuvo tinkamai palaikytos komandos draugų. Jam bandė talkinti Maikas Bruesewitzas, pelnęs 11 taškų.

„Neptūnas“ – „SkyCop“ 92:67 (14:21, 29:16, 25:08, 24:22)

IMGP9773

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu aikštelės šeimininkų metimu (2:0). „SkyCop“ atsakė Martyno Gecevičiaus tritaškiu (2:3). Dar vienas jo tolimas metimas tapo Prienų komandos spurto pradžia (4:6). Po kelių sėkmingų Virginijaus Šeškaus auklėtinių atakų komandas skyrė 8 taškai (4:12). Tiesa, kėlinio pabaigoje „Neptūno“ krepšininkai sumažino skirtumą iki 4 taškų (12:16). Bet Gintaro Leonavičiaus tritaškis ir Kšištofo Lavrinovičiaus dvitaškis leido Prienų komandai po pirmojo kėlinio įgyti 7 taškų persvarą (14:21).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai spurtavo 9:0 (23:21). Deja, Prienų komandai tik laikinai pavyko juos pristabdyti (27:25), nes po dviejų kėlinių Klaipėdos komanda jau turėjo 6 taškų persvarą (43:36).

Po didžiosios pertraukos prasidėjo „SkyCop“ triuškinimas. Per trečiąjį kėlinį Virginijaus Šeškaus auklėtiniai sugebėjo pelnyti tik 8 taškus, o į savo krepšį praleido 25 (68:45). Ketvirtajame kėlinyje Prienų komanda pradėjo pataikyti, bet gynyba išliko kiaura ir rungtynės buvo pralaimėtos 25 taškų skirtumu (92:67).