lsdp-baneris-2a

Mindaugas Bartusevičius – konkurso „Metų kultūros darbuotojas“ nugalėtojas 

Gelbėkit vaikus

kvitrina.com

IMGP2116

Prienų rajono savivaldybės Metų kultūros darbuotojo apdovanojimas ir padėkos raštai skiriami Prienų rajono savivaldybės kultūros įstaigų darbuotojams už profesinės veiklos nuopelnus, vadovaujamų meno mėgėjų kolektyvų pasiekimus, indėlį į regionų politikos įgyvendinimą Prienų rajone, meninės saviraiškos, kultūros tradicijų, pilietinių vertybių puoselėjimą ir ugdymą.

Rajono kultūros ir kitos įstaigos šiemet pasiūlė apdovanoti 8 kandidatus.

Pateiktus pasiūlymus 2018 m. balandžio 9 d. svarstė Prienų r. savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta konkurso „Metų kultūros darbuotojas“ komisija. Komisijos pirmininkas – mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius.

Komisijos sprendimu Prienų rajono savivaldybės konkurso „Metų kultūros darbuotojas“ nugalėtoju tapo Mindaugas Bartusevičius, Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro mėgėjų meno kolektyvų vadovas.

IMGP2183

Savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko padėkos buvo įteiktos Ligitai Gediminienei, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro direktoriaus pavaduotojai kultūrinei veiklai ir Ernestai Juodsnukytei, Prienų krašto muziejaus vyr. fondų saugotojai.

IMGP2214

Savivaldybės administracijos direktoriaus Egidijaus Visocko padėkos – Aurelijai Bareišienei, Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro mėgėjų meno kolektyvų vadovei Vilmai Trabuševskienei, Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Jiezno bibliotekos vyresniajai bibliotekininkei ir Jonui Aleškevičiui, Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centro mėgėjų meno kolektyvų vadovui.

IMGP2260

Savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjo Rimanto Šiugždinio padėkos  – Angelei Jaruševičienei, Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro mėgėjų meno kolektyvų vadovei ir Zitai Kuzminskienei, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro kultūrinių renginių organizatorei.

 

Kultūros dienos šventės finalinė dalis – muzikinė komedija Ar Amerika pirtyje?!Šis režisieriaus, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docento Nerijaus Petroko kruopštaus darbo rezultatas padovanojo puikią nuotaiką ir nemažą dozę pačių geriausių emocijų.

 

Pagal Prienų rajono savivaldybės ir Prienų KLC informacijas

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti