Miestų krepšinio pirmenybių trečiosios vietos laimėtojai – „Policijos“ krepšininkai

IMGP2042Kovo 9 d. Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ miestų krepšinio pirmenybių mažajame finale susitiko „Policijos“ ir „Savivaldybių“ komandos.

3 kėlinius iniciatyvą turėjusi „Policijos“ komanda ketvirtajame kėlinyje sulaukė tokio galingo  „Savivaldybės“ komandos spurto, kad iš gan solidžios persvaros liko tik vienas taškas. Vis tik „Policijos“ vyrukai sugebėjo atsitiesti ir laimėjo rungtynes 12 taškų skirtumu (91:79) bei iškovojo bronzos apdovanojimus.
Po pirmojo kėlinio „Policijos“ krepšininkai turėjo 8 taškų persvarą (25:17), o po dviejų jų pranašumas padidėjo iki 14 taškų (47:33).
Trečiajame kėlinyje „Policijos“ komanda išlaikydavo gan saugų pranašumą ir prieš lemiamą kėlinį pirmavo 10 taškų skirtumu (69:59).
Ketvirtajame kėlinyje „Savivaldybės“ krepšininkai galingai spurtavo ir kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė tik vienas taškas (74:73). Bet persilaužimas rungtynėse neįvyko. „Policijos“ komanda po paimtos minutės pertraukėlės sugebėjo sustyguoti savo žaidimą ir laimėti rungtynes rezultatu 91:79 (25:17, 22:16, 22:26, 22:20).