„Policijos“ krepšininkai palaužė KKSC-93 ir iškovojo „Gyvenimo“ taurę

Vasario 24 d. Prienų sporto arenoje vyko rajono savivaldybės miestų krepšinio pirmenybių ir „Gyvenimo“ taurės finalo rungtynės tarp „Policijos“ ir KKSC-93 komandų. Dramatiškas rungtynes po sėkmingai sužaisto ketvirtojo kėlinio laimėjo „Policijos“ krepšininkai (85:79).
Visas rungtynes vyko bekompromisinė kova. Tris kėlinius minimalia persvara pirmavo KKSC-93 komanda, bet ketvirtame kėlinyje „Policijos“ krepšininkai perėmė iniciatyvą, išsiveržė į priekį ir neišleido pergalingo skirtumo iki rungtynių pabaigos.

„Policijos“ komanda rajono savivaldybės pirmenybių miestų grupėje tapo nugalėtoja ir iškovojo „Gyvenimo“ taurę.

Pirmame kėlinyje dažniau pirmavo KKSC-93 komanda, bet iki kėlinio pabaigos likus 1 min., keturių taškų persvarą įgijo „Policijos“ komanda (19:15), tačiau ne ilgam, nes KKSC-93 krepšininkai spurtavo ir pirmąjį kėlinį laimėjo 2 taškų skirtumu (21:23).

Antrame kėlinyje dažniau pirmavo „Policijos“ komanda (33:23, 37:28), bet iki kėlinio pabaigos likus 1,5 min., KKSC-93 krepšininkai rezultatą išlygino (37:37), o po dviejų kėlinių išlaikė dviejų taškų persvarą (39:41).

Trečiame kėlinyje sėkmė lydėjo KKSC-93 komandą, kuri visą kėlinį pirmavo ir po trijų kėlinių įgijo 3 taškų pranašumą (55:58).

Ketvirtame kėlinyje iš pradžių pirmavo KKSC-93 komanda (65:69), o jam įpusėjus, rezultatas tapo lygus (69:69), o antroje kėlinio pusėje ėmė ryškėti „Policijos“ krepšininkų pranašumas (80:69, 83:72), kurį jie išlaikė iki rungtynių pabaigos (85:79).

Miestų „Gyvenimo“ taurė. Policija -KKSC-93   85:79 (21:23, 18:18, 16:17, 30:21).