„Metų mokytojas“ – Rasa Kučinskienė

Gelbėkit vaikus

IMGP8718

2019 Metų mokytojo nominacija skiriama  Prienų „Žiburio“ gimnazijos biologijos mokytojai metodininkei Rasai Kučinskienei. 

Kartu su mero padėka mokytojai skiriamas unikalus stiklo suvenyras ir piniginis prizas.

Rasa Kučinskienė – iniciatyvi, kūrybinga mokytoja, kryptingai ugdanti sumanius, aktyvius ir atsakingus mokinius, besidominčius naujausiomis technologijomis ir gebančius integruotis į besikeičiančią aplinką, ją tausoti. Mokytoja, siekdama šio tikslo, išnaudoja ne tik pamokos, bet ir visas kitas galimybes gimnazijoje ir už jos ribų. Bendradarbiaudama su kolegomis: biologijos, chemijos, fizikos, anglų kalbos mokytojais, organizuoja integruotas veiklas, tyrimus, konkursus, išvykas į aukštojo mokslo įstaigas, laboratorijas, gamtinius ir kultūrinius objektus, drauge su mokiniais dalyvauja mokslinėse konferencijose, projektuose.


Mokytoją Rasą visi žinome kaip tarptautinės konferencijos „Atgal į gamtą“ Prienų „Žiburio“ gimnazijoje organizatorę, jos mokinių komanda pelnė prizines vietas nacionaliniame ir tarptautiniame konkurso „Jaunimas Europos miškuose“ etape. Rasos Kučinskienės parengti ir paskatinti mokiniai dalyvauja Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Tarptautinio Baltijos jūros projekto renginiuose. Drauge su kolegomis mokytoja kiekvienais metais organizuoja biologijos-chemijos konkursą „Gamtos labirintai“ rajono 7–8 klasių mokiniams. Jos mokiniai užima prizines vietas 9–12 klasių mokinių biologijos olimpiados rajoniniuose etapuose.

Rasa Kučinskienė dalyvauja mūsų rajono mokyklų pedagogų metodinių darbų parodose, dalijasi savo sukaupta pedagogine patirtimi su kolegomis ne tik iš Prienų rajono, bet ir Lietuvos. Mokytoja pristatė savo patirtį projekto „Lyderių laikas 3“ dalyviams, atvykusiems į stažuotes Prienų rajono savivaldybėje iš Tauragės, Šiaulių, Šilutės, Akmenės, Pagėgių, Klaipėdos rajonų.

IMGP8722
2018 m. mokytojos profesinė veikla įvertinta asociacijos „Žinių ekonomikos forumas“ – R. Kučinskienė iš 200 nominantų pateko į inovatyviausių biologijos, chemijos mokytojų ketvertuką.

Komisija labai gerai įvertino mokytojos pedagoginį profesionalumą, siekį kryptingai tobulėti ir pedagoginę lyderystę.

Švietimo skyriaus informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti