Metų derlius Jiezno kultūrizmo klube „Uola“

Gelbėkit vaikus

IMGP0643Diplomai, prizai ir titulai Lietuvos, tarptautiniuose ir pasaulio turnyruose – toks šiųmečio rudens „derlius“ nusėjo Jiezno kultūrizmo klubo „Uola“ lentynas. Tarp įspūdingų taurių ir diplomų ypač akis traukia skulptūros, kurias iškovojo Vytautas Sadauskas, susigrūmęs su prityrusiais, daug pasiekusiais sportininkais atrankiniame turnyre Lenkijoje ir pasaulio čempionate Vokietijoje. Kaip sakė į metų palydėtuves susirinkusiems draugams, bičiuliams ir gerbėjams klubo vadovas V. Sadauskas, toks pasisekimas jam ir pačiam buvo netikėtas, bet, žinoma, itin malonus.

Gruodžio 27-ąją į klubą „Uola“ pasidžiaugti besibaigiančiais metais ir su viltimis pažvelgti į ateinančiuosius susirinko kultūrizmo sporto entuziastai, jų gerbėjai ir rėmėjai.

Tiesa, pastarųjų šventėje buvo nedaug – vieniems vieni reikalai sutrukdė, kitiems – kiti, bet nei vienas nebuvo pamirštas. Už paramą rengiantis varžyboms V. Sadauskas dėkojo, visų pirma, savo žmonai Aušrai, kuriai teko dvigubas darbas – padėti pasirengti ne tik vyrui, bet ir dukrai Evelinai, jau tvirtai sekančiai tėvo pėdomis šiame sporte. Svarbi buvo ir finansinė parama, kurią suteikė Evelinos draugai, Seimo narys Andrius Palionis ir jo padėjėjas Arūnas Vaidogas, UAB „Renvila“, verslininkė iš Jiezno Rūta Paltanavičienė, ŽŪB „Nemunas“ vadovas Algimantas Šidlauskas.

Rudens sezonas buvo sunkus ir įtemptas, daug varžybų, pasakojo V. Sadauskas. Šįkart jiezniečiai dalyvavo NAC federacijos rengiamuose turnyruose, kurie buvo išdėstyti jiems patogiu grafiku (be didelių pertraukų), su stipriais varžovais ir gerai organizuojamais renginiais. Formą tiek Vytautas, tiek Evelina pasiekė labai gerą, kaip vėliau parodė apžiūrimos nuotraukos bei pasiekimai. Tarptautinėje Vilniaus atviroje taurėje jis tarp veteranų buvo pirmas, taip pat nugalėjo vyrų kategorijoje savo grupėje. Klaipėdoje tarptautiniame turnyre absoliučioje vyrų kategorijoje Vytautas laimėjo, nugalėjo ir absoliučioje visų dalyvių (vyrų) kategorijoje. Atrankoje į pasaulio čempionatą Lenkijoje tarp itin augalotų ir tvirtų varžovų jieznietis pasijuto labai nejaukiai, netgi norėjo pasitraukti, tačiau draugų sulaikytas nesigailėjo – jo laukė neįtikėtina sėkmė. Vytautas tapo absoliučiu turnyro nugalėtoju, pilnateisiu kandidatu į pasaulio čempionatą tarp veteranų bei vyrų kategorijoje. Būtent šis pasiekimas buvo pats netikėčiausias, pakylėjęs ant sparnų ir leidęs su didesniu pasitikėjimu vykti į Baltijos šalių turnyrą, kur laimėjo veteranų ir absoliučioje Lietuvos vyrų kategorijoje, o absoliučioje visų dalyvavusių vyrų kategorijoje liko antras. Tačiau svarbiausias iššūkis laukė Vokietijoje, Hamburge. Apsikūlęs prieš tai buvusiose varžybose, čia Vytautas jautėsi drąsiau, tačiau stulbino dalyvių gausa ir įvairovė. Į pasaulinį turnyrą atvyko labai daug sportininkų iš įvairiausių pasaulio šalių, tad paganyti akis buvo į ką. Nors tam laikobeveik  nebuvo, teko rengtis pasirodymams. O jau atsiliepė nuovargis, įtampa, ypač tai jautėsi, kai tekdavo pasirodyti žiuri komisijai ir trečią, ir penktą kartą iš eilės. Karštis, daugybė žmonių, dalyvių,atidus ir labai skrupulingas komisijos darbas – tai atėmė daug jėgų. Tačiau viską vainikavo didžiulė sėkmė – Vytautas tapo absoliučiu nugalėtoju tarp veteranų. Šiame turnyre labai gerai pasirodė ir Evelina, kuri savo amžiaus grupėje tarp daugybės varžovių buvo dešimta. Tai, pasak Vytauto, didelis pasiekimas neseniai pradėjusiai sportuoti merginai, tačiau, jo manymu, ateitis jai bus dar šviesesnė, jei ji šiam sunkiam sportui nepagailės jėgų ir laiko.

Kviesdami prie vaišių stalo, Vytautas ir Evelina padėkojo visiems į šventę susirinkusiems svečiams už pagalbą ir paramą ir pažadėjo stengtis ir kitąmet dovanoti gimtinei, Prienų rajonui ir, žinoma, Lietuvai garbingų apdovanojimų ir titulų.

Taip pat skaitykite

6 komentarai

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti