lsdp-baneris-2a

Merė nori tęsti pradėtus darbus, o kurorto šventė – gera vieta apie tai pranešti

IMGP5847

Vacys Staknys

Kurorto šventė „Žaliasis Birštonas ošia“ – tai ne tik pramogos, bet ir galimybė pristatyti miestą svečiams, pakalbėti apie bendradarbiavimą bei užmegzti naujas pažintis. Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė jau ne pirmus metus kurorto šventės metu suranda laiko pabendrauti su Birštono žurnalistų klubo narais bei spaudos atstovais iš kitų šalių. Improvizuotos spaudos konferencijos kiekvieną kartą vyksta kitoje aplinkoje. Štai šiemet merė su žurnalistais kalbėjo laive „Justina“, kuris kursavo Nemunu.

Kaip jau tapo įprasta, merė pristatė kurorto vystymosi strategiją bei atsakė į žurnalistų klausimus.

Nijolė Dirginčienė patvirtino, jog ruošiasi dalyvauti kitais metais vyksiančiuose savivaldos rinkimuose ir vėl kovoti dėl mero posto. Merė neįvardino pagrindinių savo varžovų, nes, anot jos, dar ne visos politinės jėgos įvardino savo kandidatus. Pasak socialdemokratės, dabar jau žinomi du būsimi varžovai – Darius Šeškevičius ir Remigijus Zolubas. Į klausimą, ar tiki savo pergale, atsakė, jog į visus klausimus atsakys rinkėjai.

Merė apgailestavo, jog Birštone dar yra prastos būklės nenaudojamų pastatų, o jų savininkai neskuba investuoti, nors ir moka papildomus mokesčius.

N. Dirginčienė tvirtino, jog Birštono kurortas jau numetė sezoniškumo etiketę ir sparčiai didina apsilankiusiųjų SPA ir viešbučiuose skaičių. Merė įvardino ir kurorto privalumus: žalumą, ramybę ir draugišką aplinką šeimoms su vaikais.

royal

Iš tiesų, Birštonas pastaraisiais metais plėtėsi gan sparčiai ir nežada sustoti. Privatūs investuotojai žada plėtrą. Štai, viešbutis „Royal SPA residence“ tapo tarptautinio tinklo „Mercure“ nariu ir kitais metais startuos su nauju vardu – „Mercure Birštonas“.

BFL_5140-1024x682

Be to, prie viešbučio išdygs atskiras pastatas su baseinu ir gydyklomis. Dar po vieną korpusą stato „Eglės“ sanatorija ir „Vytautas Mineral SPA“.

Reikia pripažinti, jog žiemos periodu kurorte trūksta aktyvių paslaugų.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti