Meras Alvydas Vaicekauskas tvirtina, kad straipsnyje „Prienų rajone bręsta seniūnijų reforma“ nurodyti neteisingi ir šmeižiantys jį faktai

Gelbėkit vaikus

IMGP7536-364x245

kvitrina.com

Rugsėjo 8 d. naujienų portale kvitrina.com buvo paviešintas Vacio Staknio straipsnis „Prienų rajone bręsta seniūnijų reforma“, kuriame autorius rašė: „Praeitą ketvirtadienį įvykusiame Prienų rajono Savivaldybės tarybos posėdyje buvo sprendžiamas klausimas dėl Ašmintos seniūnijos panaikinimo. Nors šio projekto rengėjai teigia, kad bus atsižvelgta ir į gyventojų nuomonę (organizuota apklausa), bet jau yra politinis valdančiosios koalicijos sprendimas Ašmintos seniūniją padalinti tarp Prienų, Išlaužo ir Pakuonio seniūnijų“.

Taip pat straipsnyje buvo rašoma, kad „Šis klausimas keliamas jau ne pirmus metus, nes visi gerai žino, kokie įtempti santykiai tarp mero Alvydo Vaicekausko ir Ašmintos seniūnės Vidos Vitkauskienės. Kas gali paneigti, kad būtent tai trukdė rajono valdžiai priimti sprendimą dėl seniūnijos pastato remonto arba seniūnijos administracijos perkėlimo į kitas patalpas“.

Meras Alvydas Vaicekauskas atsiuntė redakcijai raštą, kuriame teigia, kad aukščiau išvardinti teiginiai yra neteisingi ir net šmeižiantys, ir paprašė paneigti juos atskirame straipsnyje.

Tiesa, iškart po straipsnio patalpinimo į redakciją paskambinęs meras Alvydas Vaicekauskas išsakė savo požiūrį į straipsnio teiginius ir paprašė juos suformuluoti teisingai, nedarant prielaidų. Redakcija atsižvelgė į mero skambutį ir paprašė autorių aiškiau išdėstyti mintis apie tai, kas vyko Tarybos posėdyje.

Autorius sutiko ir toje straipsnio vietoje, kur buvo rašoma apie Taryboje priimtą sprendimą, padarė korekciją ir dabar teiginiai skamba straipsnyje taip: „Praeitą ketvirtadienį įvykusiame Prienų rajono Savivaldybės tarybos posėdyje buvo sprendžiama dėl apklausos surengimo, kuri turėtų atsakyti į klausimą, ar gyventojai pritars valdančiosios koalicijos sutarimui dėl Ašmintos seniūnijos panaikinimo. Nors šio projekto rengėjai teigia, kad bus atsižvelgta ir į gyventojų nuomonę, bet pasirašytas politinis valdančiosios koalicijos susitarimas dėl Ašmintos seniūnijos teritorijos padalinimo tarp Prienų, Išlaužo ir Pakuonio seniūnijų rodo, kad Ašmintos seniūnijos tikrai neliks.“

Savo atsiųstame rašte meras prašė, kad korekcijos būtų atspausdintos atskirame straipsnyje. Tai ir darome.

Dėl teiginio apie mero A. Vaicekausko ir seniūnės V. Vitkauskienės įtemptus santykius, kurį meras pavadino šmeižtu, straipsnio autorius paaiškino, kad tokia išvada padaryta dėl mero nepasitenkinimo V. Vitkauskienės pozicija dėl kelio, ėjusio per jai priklausantį sklypą, taip pat dėl mero viešai išsakytų pastebėjimų dėl V. Vitkauskienės, kaip seniūnės, veiklos.

Kiekvienas žmogus turi teisę daryti prielaidas, kodėl valdžios duoti pažadai nevykdomi. Meras ne vieną kartą viešai žadėjo, kad Ašmintos seniūnijos administracinis pastatas bus suremontuotas, bet iki šiol jis yra avarinės būklės. Kur čia šmeižtas, sunku suvokti, bet meras, matyt, turi savo nusistatymus dėl laisvo žodžio, o gal tokiu būdu nori uždrausti spaudoje žmonėms reikšti savo nuomonę.

 

Taip pat skaitykite

7 komentarai

  1. Skaitytojas

    kvitrina.lt dažnai šmeižia įvairius asmenis ar organizacijasn nieko čia naujo.
    Rašyti viešai, kad „visi žino“ apie nesutarimą su Ašmintos seniūne tolygu „pletkui“, kurio rimta spauda nerašytų. Iš pačio vitrinos apklauso matosi – Ašmintos seniūninos nereikia, Prienų r. užtektų ir 6-8 seniūnijų pagal gyventojų skaičių.

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti