• Baneris_KVitrina_LVSO_Meilės lyrika_560x200  Stovyklos datos 06.13-06.17 07.11-07.15_ 07.18-07.22_ 08.01-08.05_ 08.08-08.12_

     

     

     

Meno mokykloje gyvenimas verda

Šie metai kupini veiklos ir gerų permainų, pasakoja Birštono meno mokyklos direktorė Laimutė Raugevičienė. Vaikai labai noriai lanko mokyklos siūlomus užsiėmimus, kuriuos veda kvalifikuoti ir mokinių mylimi mokytojai, besistengiantys kuo geriau dirbti ugdytinių gerovės labui. Šiais metais didesnis dėmesys skirtas ansamblių kūrimui, ir tai pasiteisino su kaupu – jaunųjų gitaristų ansamblis Kelmėje vykusiame konkurse užėmė antrąją vietą. Be to, pasak direktorės, itin reikalingas yra ir dailės bei muzikos skyriuose įvestas ankstyvasis ugdymas, kurį lanko ikimokyklinio amžiaus vaikai. Mokyklos durys atviros ir suaugusiesiems, dailės mėgėjų studija čia veikia penktus metus, o jos lankytojai surengė jau dešimtąją savo darbų parodą. O jaunesnieji mokyklos ugdytiniai savo pasiekimus demonstruoja ne tik mokykloje vykstančiuose renginiuose, bet ir miesto šventėse, vyksta koncertuoti į aplinkines vietoves, kitus šalies miestus, kur turi daug draugų ir bendraminčių.

Vien tik gerai dirbti tikrai nepakanka, reikia stengtis žengti į priekį ir suspėti su gyvenimo pasikeitimais, mano L. Raugevičienė. Todėl pedagogai itin noriai tobulinasi jiems rengiamuose seminaruose, kursuose, ruošia ugdymo veiklą įvairinančius ir turtinančius projektus. Vieniems veikti ir dirbti – neįdomu, todėl nuolat bendradarbiaujama su gimnazija, kultūros centru, prisijungiama prie partnerių organizuojamų renginių, projektų. Tokia veikla ne tik skatina tobulėti, bet ir teikia materialinės naudos. Direktorė džiaugiasi, jog Birštono savivaldybės pakviesta meno mokykla prisijungė prie projekto „Kūrybinių industrijų vystymas“, kurio dėka pavyko apsirūpinti naujomis keramikos degimo krosnimis, moderniomis lentomis ir kitomis reikalingomis priemonėmis. Tiesa, gaila, kad iki šiol dar vis nesulaukiama pastato renovacijos darbų pradžios, bet padėtis nėra tokia bloga, kad nebūtų galima kantriai luktelėti. Anot direktorės, mokykloje gana šilta ir jauku, atsiradusius smulkius trūkumus pavyksta pašalinti savo jėgomis, todėl sąlygos mokytojams ir mokiniams dirbti yra gana geros.

Vargu ar yra Birštone žmonių, kurie nežinotų, kad jų mieste veikia meno mokykla. Jaunieji muzikantai džiugina artimuosius ir meno mylėtojus savo pačių parengtomis programomis, į svečius kviečiasi ir draugus iš tolimesnių vietovių. Visai neseniai birštoniečiai galėjo mėgautis įspūdingu koncertu „Liepsnojantys akordeonai“, netrukus vyks „Dainų dainelės“ konkursas, o kur dar kalėdiniai mokinių ir mokytojų koncertai. O kad šventės būtų puošnios ne tik maloniais muzikos garsais ir vaikų dainomis, mokykla iš tolo visus pasitinka nuostabiai išdabintais langais, pranešančiais, kad čia yra talentingų, linksmų ir išradingų žmonių buveinė.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti