• prienuspauda

     

     

     

     

Mėgstate lankytis turguose? Nuo šiol tokias emocijas patirsite kasdien „Lobių skrynioje“ 

IMGP5637

Vidmantas Venclovas

Ką mes žinome apie pirkimų emocijas? Pasakysiu nedaug, bet tokia pozicija gali pasikeisti, jei pirksite ne daiktą, o emociją, kurią skleidžia jūsų pirkinys. Antra. Dažnai ateidami į parduotuvę ieškome prekių su akcijos ženklu. Ir savotiškai džiaugiamės, kad šį tą laimėjome.

Tomas Maneikis, „Lobių skrynios“ parduotuvės sumanytojas, teigia, kad dažniausiai toks laimėjimas yra tik mūsų galvose. Jo teigimu, į „Lobių skrynią“ užsukęs, fiziškai arba internetu, kiekvienas interesantas įsigys sau tinkančią prekę už prieinamą kainą, ir tai galės daryti 7 dienas per savaitę. Apsipirkimas „Lobių skrynioje“ nesudarys sunkumų, o pirkinių nereikės laukti savaitėmis, nes apmokėjus už prekę internetu, po dienos ją rasite „paštomate“ savo mieste.

Jei parduotuvės pavadinime yra žodis „lobis“, tai, reikia tikėtis, „emocinės prekybos“ sumanytojai pažers ir malonių netikėtumų. O pasirinkti bus iš ko, nes „Lobių skrynioje“ gerai pasikapsčius ir ekskliuzyvų surasi. Tik reikia užsukti ir apsižvalgyti.

Pasak T. Maneikio, ir patys Prienai lyg neatrastas lobis, todėl jis įsitikinęs, jog pavyks į „kasdienį turgų“ pritraukti ir į Birštoną atvykstančius turistus. 

IMG_2341

Girdėjau, jo „Lobių skrynia“ bus atidaroma rugpjūčio 31 d., o „dangtį“ nukelti galima bus nuo 9 val. ryto.

Ir šiek tiek reklamos.

IMG_2340

„Lobių skrynią“ pripildys  žaislai, elektronika, knygos, kanceliarija, kitos plataus vartojimo prekės.

Nauji daiktai iš Švedijos, Olandijos ir kitų šalių.

Susitikimo vieta VYTAUTO G.17, PRIENAI

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti