Mėgėjų lygose

Kauno krepšinio „C“ lygoje rungtyniaujančios mūsų krašto komandos arba šventė pergales („Vėjas“), arba liūdėjo („Veiverių Amberis“, „Birštono SC-Olimpas“), nes joms laimėti nepavyksta. Tiesa, „Veiverių Amberis“ pastaruoju metu savo žaidimą gerina.

Rungtynėse su Kaišiadorių komanda veiveriškiams nesiklijavo žaidimas pirmame (11:21) ir ketvirtame (13:22) kėliniuose. Būtent tai ir nulėmė nesėkmę šiose rungtynėse.

Po 18 taškų pelnė ir po 11 kamuolių atkovojo Gintaras Žilinskas ir Vytautas Mocevičius.

Dar dramatiškiau „Veiverių Amberiui“ susiklostė rungtynės su „Kolpingo kolegija“. Rungtynės vyko taškas į tašką. Trečiame kėlinyje veiveriškiai buvo atsilikę nuo varžovų tik trimis taškais (47:44). Deja, ketvirtame kėlinyje „Amberiui“ nepavyko perimti iniciatyvos. Rungtynės atkaklioje kovoje visgi buvo pralaimėtos (72:68).

Vytautas Mocevičius pelnė 25 taškus (18 atkovotų kamuolių), Gintaras Žilinskas – 18 (14 atkovotų kamuolių).

Deja, suklupo ir „Birštono SC-Olimpo“ krepšininkai, kurie išvykos rungtynėse 64:70 pralaimėjo „Ice“ komandai. Pirmoje rungtynių pusėje birštoniečiai sužaidė solidžiai, ypač jie sublizgėjo antrame kėlinyje. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 9 taškais (25:36).

Tačiau antroje rungtynių pusėje „Birštono SC-Olimpo“ žaidimas išsiderino ir varžovai rezultatą ne tik išlygino (47:47 po trijų kėlinių), bet ir persvėrė savo naudai (70:64).

Osvaldas Brazdžionis pelnė 25 taškus, po 12 pridėjo Martynas Drazdauskas ir Mindaugas Knyšius.

Žymiai geriau sekėsi Prienų „Vėjo“ komandai, kuri sutriuškino „Kauno Švogerių“ krepšininkus. Po pirmos rungtynių pusės prieniškiai turėjo 16 taškų persvarą (44:28), o rungtynes laimėjo 24 taškų skirtumu (96:72).

Aikštelėje siautėjo Artiomas Marchockis, pelnęs 37 taškus, po 14 pridėjo Žilvinas Mikušauskas ir Tomas Kavaliauskas. Ignas Snapaitis atkovojo 12, Aurimas Luiza – 10 kamuolių.