•  

     

     

     

Mažųjų miestelių lygos ketvirtfinalį mūsų krašto komandos pradėjo skirtingai

Balandžio 5 d. Mažųjų miestelių lygoje prasidėjo ketvirtfinalio kovos. Pirmąsias serijos rungtynes  sužaidė ir mūsų krašto komandos, kurioms,deja, sekėsi skirtingai.

Pergalę šventė tik „Stakliškių“ krepšininkai, kurie išvykoje 11 taškų skirtumu įveikė Juodupės „Rokvesta“ komandą (81:92).
Mūsų krašto krepšininkai labai sėkmingai sužaidė pirmąjį kėlinį, kuri laimėjo 14 taškų skirtumu (16:30). Aikštelės šeimininkai nesiruošė stebėti iš šalies įvykių aikštelėje ir antrajame kėlinyje ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (45:47).
„Stakliškių“ komanda prisiminė, jog moka žaisti krepšinį ir trečiajame kėlinyje vėl galingai spurtavo ir po trijų kėlinių įgijo 13 taškų (57:70).
Ketvirtajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir tai buvo paranku „Stakliškių“ komandai, kuri ir laimėjo rungtynes 11 taškų skirtumu (81:92).
Komanda į pergalę vedė M. Petrauskas. Jo sąskaitoje 32 taškai. J. Furmanavičius pelnė 18 taškų, T. Švedas -15. Dėl kamuolių pagirtinai kovojo R. Ruzgaitis (10), M. Nenartavičius (12).

Užuguosčio“ komandai U. Lunecko pelnytų 35 taškų rungtynėse su „Užpalių“ komanda pergalei neužteko (90:101). Po dviejų kėlinių komandas skyrė tik vienas taškas (48:49). Deja, bet trečiajame kėlinyje „Užuguosčio“ krepšininkai įkrito į „duobę“ ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 11 taškų deficitą (67:78).
Ketvirtajame kėlinyje pasikeitimų neįvyko ir tai nebuvo gerai „Užuguosčio“ komandai, nes jinai turėjo pripažinti varžovų pranašumą (90:101).
B. Norvilas pelnė 18 taškų (17 atkovotų kamuolių), E.Gurklys -13, E. Kocys -10.

Skaudu pralaimėjimą pirmose ketvirtfinalio serijos rungtynėse patyrė „Birštono“ komanda, kuri net 30 taškų skirtumu pralaimėjo Velžio krepšinio klubui (66:96).
Šiose rungtynėse visas rungtynes dominavo svečiai. Tik antrajame kėlinyje birštoniškiams pavyko laikinai sustyguoti savo žaidimą.
V. Palaikis pelnė 19 taškų (14 atkovotų kamuolių), J. Tamošiūnas ir M. Knyšius – po 16 .

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti