Mažų miestelių lygoje

Vasario 16-17 d. mūsų krašto komandoms paskutinėse LMMKL grupių rungtynėse sekėsi skirtingai.

Pietryčių „A“ grupės lyderė „Stakliškių“ komanda grupės varžybas baigė be pralaimėjimų.

Pirmiausiai „Stakliškės“ tiesiog „pravažiavo“ po BC „Vilkai“. Būtent taip galima vaizdžiai įvardinti stakliškiečių pergalę prieš varžovus iš Rūdiškių. Rungtynės buvo laimėtos net 73 taškų skirtumu (43:120). Sekmadienio rungtynėse su „Alovės“ komanda vyko principinga kova dėl pirmosios vietos grupėje. Stakliškiečiai jau pirmame kėlinyje paklojo savo pergalei gerą pagrindą (17:31), kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos (85:99).

Centro „A“ grupėje „Balbieriškio“ komanda netikėtai padovanojo savo varžovams pergalę, nors rungtynių eigoje užtikrintai pirmavo (94:99). Tiesa, balbieriškiečiai kovojo dėl pergalės iš paskutiniųjų ir pralaimėjo rungtynes tik po pratęsimo.

Į kitą etapą patenka po keturias geriausias kiekvienos grupės komandas. Kitame etape žais „Stakliškių“, „Balbieriškio“, „Užuguosčio“ komandos. Deja, „Birštono“ ir „Jiezno“ komandos baigė savo pasirodymus lygoje.