Mažų miestelių lygoje – skirtingos nuotaikos

Vasario 9-11 d. mūsų krašto komandoms Mažų miestelių lygoje sekėsi skirtingai. „Jiezno“ krepšininkai nenuvyko į Semeliškes ir jiems buvo užskaitytas techninis pralaimėjimas (0:20).

„Pietryčių“ provincijos „A“ pogrupyje „Jiezno“ komanda užima paskutinę vietą (1 pergalė, 7 pralaimėjimai). Šiame pogrupyje žaidžianti „Stakliškių“ komanda yra iškovojusi 6 pergales ir nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo.

„Centro“ provincijos „A“ pogrupyje žaidžiančios „Birštono“ ir „Balbieriškio“ komandos yra greta: balbieriškiečiai su keturiomis pergalėmis treti, birštoniečiai su dviem pergalėm – ketvirti.

Vasario 10 d. „Balbieriškio“ krepšininkai sudėtingoje kovoje 8 taškais įveikė Smalininkų „Nemuno“ komandą (88:80), o „Birštono“ komanda patyrė triuškinantį pralaimėjimą Kudirkos Naumiestyje. Kurorto krepšininkai „Bakūže.lt“ komandai nusileido net 29 taškų skirtumu.

„Pietryčių“ provincijos „B“ pogrupyje „Užuguosčio“ komanda sugebėjo įveikti Kruonio SK „Jungtinės pajėgos“ krepšininkus (83:81). Tai buvo penktoji šios komandos pergalė.

Karolis Urba

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti