Mažų miestelių krepšinio lygoje

Gelbėkit vaikus

LMMKL čempionate sužaista po 6-7 rungtynes. Mūsų krašto komandoms sekėsi skirtingai. „Centro“ provincijos „A“ pogrupyje rungtyniaujančios Balbieriškio ir Birštono komandos turnyrinėje lentelėje yra viena šalia kitos. Balbieriškiečiai su trimis pergalėmis užima trečiąją vietą, birštoniečiai su dviem yra ketvirti. Paskutiniame ture Balbieriškio ir Birštono komandos patyrė nesėkmes. Balbieriškiečiai 79:92 pralaimėjo Kudirkos Naumiesčio „Bakūžė.lt“ krepšininkams. Varžovai po apylygio pirmojo kėlinio perėmė iniciatyvą ir šventė pergalę. Balbieriškio komandai 34 taškus pelnė Gitanas Bačiulis, 24 – Vytautas Pliauga.

Birštono komanda išvykos rungtynėse turėjo pripažinti Veršių „Laisvės“ krepšininkų pranašumą. Visas rungtynes vyko apylygė kova, bet aikštelės šeimininkai buvo truputį stipresni ir rungtynes laimėjo rezultatu 92:89. Birštono komandoje nesulaikomas buvo Osvaldas Brazdžionis (28 taškai), jam neblogai talkino broliai Knyšiai: Mindaugas pelnė 17, Mangirdas – 16 taškų.

„Pietryčių“ provincijos „A“ pogrupyje taip pat žaidžia dvi mūsų krašto komandos – Stakliškių ir Jiezno.

Jei stakliškiečiai yra vienvaldžiai lyderiai, tai Jiezno krepšininkai – absoliutūs autsaideriai. Stakliškių krepšininkai laimėjo visas šešerias rungtynes, Jiezno – visas pralaimėjo.

„Pietryčių“ provincijos „B“ pogrupyje žaidžianti Užuguosčio komanda po sėkmingo starto paskutiniuose dviejuose turuose patyrė pralaimėjimus. Užuguostiečiai turėjo pripažinti Beižionių „Gajos“ (79:89) ir Žiežmarių (78:86) komandų pranašumą. Su keturiomis pergalėmis Užuguosčio komanda užima trečiąją vietą.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti