„Mažoji taurė“ – „Prienų seniūnijos“ komandos rankose

_IGP9398

Balandžio 17 d. Prienų sporto arenoje vyko Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių rungtynės dėl „Mažosios taurės“ tarp „Prienų seniūnijos“ ir Prienų KKSC-99 komandų.

Po sėkmingai sužaistos antrosios rungtynių pusės „Mažoji taurė“ atiteko „Prienų seniūnijos“ komandai, kuri įveikė jaunuosius savo oponentus rezultatu 83:72 (17:21, 17:15, 31;16, 18:20).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Prienų KKSC-99 jaunimas, kuris diktavo žaidimo sąlygas didžiausią dalį pirmojo kėlinio. Tiesa, jo pabaigoje „Prienų seniūnijos“ komandos „direktoriai“ sušvelnino situaciją ir sumažino skirtumą iki 4 taškų (17:21).

Antrajame kėlinyje situacija pradėjo keistis ir „Prienų seniūnijos“ veteranai perėmė iniciatyvą. Tiesa, Prienų KKSC-99 krepšininkų persvara kėlinio pradžioje padidėjo iki 9 taškų (17:26), bet kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik 3 taškai (28:31).
Likus iki kėlinio pabaigos apie 2,5 min. „Prienų seniūnijos“ komanda išsiveržė į priekį (34:33). Visgi, po dviejų kėlinių vis dar pirmavo Prienų KKSC-99 komanda (34:36).

Po didžios pertraukos Prienų KKSC-99 žaidimas subyrėjo ir „Prienų seniūnijos“ krepšininkai išnaudojo šią aplinkybę. Kėliniui įpusėjus „direktoriai“ įgijo 5 taškų persvarą (50:45), o po trijų kėlinių jų pranašumas padidėjo iki 13 taškų (65:52).

Ketvirtajame kėlinyje „Prienų seniūnija“ padidino savo persvarą iki 17 taškų (69:52), bet Prienų KKSC-99 jaunimas sugebėjo grįžti į žaidimą ir likus iki kėlinio pabaigos apie 2,5 min. sumažino skirtumą iki 5 taškų (75:69). Bet „direktoriai“ neleido jaunimui įsibėgėti ir laimėjo rungtynes 11 taškų skirtumu (83:72).