Martynas Vaitkevičius ‒ „Birštono galiūnas – 2017“ varžybų nugalėtojas

IMGP3212

Rugsėjo 2 d. Birštono vasaros estradoje vyko varžybos „Birštono galiūnas – 2017“, kuriose dalyvavo 10 vyrų iš įvairių šalies miestų. Tarp jų buvo ir Birštono atstovas Martynas Vaitkevičius. Galiūnai traukė vilkiką, kėlė skirtingų svorių įrankius, nešė naščius, atkėlinėjo padangą su mergaitėmis ir ją vertė.

IMGP3236

Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog daugiausiai taškų surinko Birštono atstovas Martynas Vaitkevičius, kuris tapo lyderiu po dviejų rungčių ir neišleido pergalės iš rankų. Tiesa, birštoniškis laimėjo tik dviejose rungtyse (svorio kėlimas ir padangos vertimas), kitose buvo antras ir netgi vienoje penktas. Prieš paskutinę rungtį M. Vaitkevičius savo artimiausią varžovą galiūną iš Vilniaus Kęstutį Daugėlą, kuris bendroje įskaitoje liko antras, lenkė tik trimis taškais. Trečiąją vietą iškovojo Lukas Mataitis

Varžybose nedalyvavo stipriausieji šalies galiūnai, nes rugsėjo 10 d. Panevėžyje vyks Lietuvos galiūnų čempionato finalinis etapas. Birštonietis Vidas Blekaitis pažadėjo, jog mes pirštinę Žydrūnui Savickui.

Varžybas organizavo Birštono sporto centras su Lietuvos galiūnų federacija. Piniginius prizus galiūnams parūpino Birštono savivaldybė.

Varžybose buvo pažadėta, jog kitais metais liepos 6 d. vėl bus surengtas „Nemuno galiūnas“.