Marius Žiūkas – tarptautinio sportinio ėjimo festivalio nugalėtojas

Prieniškis Marius Žiūkas, kuris jau yra iškovojęs kelialapį į Londono olimpiadą, birželio 1 d. Alytuje laimėjo 20 km sportinio ėjimo distanciją ir dar kartą įrodė, jog yra įgijęs gerą sportinę formą. Nors organizatoriai atsisakė iškilmingo varžybų atidarymo, bet vieną dalį visgi įvykdė: olimpiečių ženklai buvo įteikti sportininkams, iškovojusiems teisę startuoti Londono olimpiadoje.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas ženklus įteikė ir prieniškiui M. Žiūkui bei jo trenerei Gražinai Goštautaitei. Tiesa, tą pačią dieną vyko Lietuvos vaikų pirmenybės ir tarptautinis sportinio ėjimo festivalis Alytuje, todėl treneriai turėjo pasirinkti, kur turi dalyvauti jų auklėtiniai. Būtent dėl šios priežasties Birštono ėjikai varžybose Alytuje nedalyvavo, nes startavo vaikų čempionate.

Birštono ėjikas Edvinas Stražnickas 2000 m sportinio ėjimo distancijoje iškovojo antrąją vietą ir tapo pirmenybių vicečempionu.

Alytuje startavo ir Prienų jaunieji ėjikai. Geriausiai pasirodė Ugnė Gelbūdaitė, kuri užėmė ketvirtąją vietą.

Ir dar viena žinia iš sportinio ėjimo varžybų. Sonata Milašauskaitė Ispanijoje Katalonijos klubų čempionate iškovojo pirmąją vietą 5000 m distancijoje.