Marius Žiūkas tapo tradicinio bėgimo „Birštonas – Prienai” vicečempionu

Povilas Reibutis

Birželio 27 d. Prienuose vyko ne tik tradicinė sporto šventė, bet ir dešimtmečius skaičiuojantis bėgimas „Birštonas – Prienai”. Šiais metais į startą stojo 169 bėgikai iš įvairių šalies vietovių. Bėgime dalyvavo ir nemažas būrys Prienų rajono atstovų iš Prienų KKSC, klubo „Vėjas”, Stakliškių sporto klubo bei individualiai startavusiųjų.

Pagrindinė bėgimo distancija – 10 km, bet kiekvienas galėjo pasirinkti ir trumpesnę (3 arba 5 kilometrų).

Vyrų grupėje 10 km distanciją greičiausiai įveikė Valdas Dopolskas iš Vilniaus, antras finišavo prieniškis Marius Žiūkas. Praeitų metų nugalėtojas Dovydas Stašys buvo tik ketvirtas.

Moterų grupėje nepralenkiama buvo Loreta Kančytė iš Kauno. Geriausiai iš mūsų rajono bėgikių sekėsi Neringai Kamarauskienei, kuri užėmė 9 vietą.

Mūsų krašto atstovai prie M. Žiūko sidabro dar pridėjo vieną aukso (Agnė Černiauskaitė, 3 km), du sidabro (Livija Vilkaitė, 5 km, Mantas Pagirys, 3 km) bei du bronzos (Gerda Marcinkevičiūtė, 5 km, Kristupas Želeniakas, 3 km) apdovanojimus.