Marius Žiūkas – Lietuvos čempionas

Vasario 15 d. Šiauliuose baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos čempionato ir jaunimo pirmenybių pirmoji diena, kuri buvo sėkminga mūsų sportinio ėjimo atstovams.
Marius Žiūkas dar kartą įrodė, jog yra stipriausias šalies ėjikas. Prieniškis laimėjo 5000 m sportinio ėjimo varžybas ir parodė geriausią sezono rezultatą (19:49:48 min.).
Jaunimo pirmenybėse prizininku tapo Tomas Pagirys: prieniškis 5000 m distancijoje iškovojo trečiąją vietą.
Moterų grupėje 3000 m distanciją įveikė trys rajono atstovės. Daiva Sadauskaitė užėmė 10-tąją vietą, jaunimo pirmenybėse Ieva Šukevičiūtė buvo penkta, o Gintarė Černevičiūtė – šešta.

Sportininkus treniruoja Gražina Goštautaitė.