Maratonas, skirtas A. Kikilo atminimui

Spalio 8 d. Birštone vyko tradicinis irklavimo Birštono rudens maratonas, skirtas A. Kikilo atminimui, kuriame dalyvavo ir „Birštono SC“ irkluotojai.
Jaunimo grupėje Eimantas Šalomskas vienviečių valčių varžybose buvo penktas, o buvęs Petro Albertavičiaus auklėtinis Andrius Lapatiukas – 9-tas. Porinių dviviečių valčių varžybose „Birštono SC“ irkluotojai Julius Lesauskas ir Karolis Užkuris užėmė antrą vietą ir pralaimėjo tik irkluotojams iš Latvijos.
Žygimantas Gališanskis vienviečių valčių varžybose užėmė 6-tą vietą.
Varžybas Birštone stebėjo Europos čempionai Rolandas Maščinskas ir Saulius Riteris, Rolando pirmasis treneris P. Albertavičius, kuris šiais metais jau nebedirba Prienų KKSC. Kalbama, jog Prienų KKSC daugiau nebeatstovaus ir perspektyviausi Prienų irkluotojai Karolis Kočanas, Tautvydas Vaitkūnas, Žygimantas Deimantavičius ir Gintautas Kuzmickas, kurie Lietuvos jaunių žaidynėse užėmė trečią vietą (2000 m distancija), o 500 m distancijoje buvo antri.
„Baltic Cup 2011“ tarptautinėse varžybose buvę P. Albertavičiaus auklėtiniai (šiuo metu treniruojasi Trakų LOC) Vytas Lapatiukas vienviečių valčių varžybose (2000 m) jaunių grupėje užėmė 6-tą vietą, o dviviečių valčių plaukime Andrius Lapatiukas su porininku Justu Čereškevičiumi buvo ketvirti. 500 m distancijoje V. Lapatiukas buvo trečias, o A. Lapatiukas su J. Čereškevičiumi – ketvirti.
Deja, Prienų irkluotojų porinė keturvietė varžybose nedalyvavo – neturėjo valties (?).