Mantvydo Gečionio vedama N.Ūtos komanda iškovojo rajono pirmenybių bronzą

_IGP7519

Balandžio 12 d. Prienų arenoje buvo sužaistos Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių rungtynės dėl trečiosios vietos. Dėl vietos ant pakylos kovojo Naujosios Ūtos ir Paprūdžių komandos.
Visas rungtynes vyko apylygė kova, bet dažniausiai pirmavo N. Ūtos komanda, kuri ir šventė pergalę rezultatu 73:64 (24:19, 24:19, 6:14, 19:12).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo N. Ūtos komanda, bet likus iki kėlinio pabaigos 4 min. komandas skyrė 2 taškai (14:12) ir N. Ūtos seniūnas Algis Aliukevičus skubiai paprašė minutės pertraukėlės. Po jos du Mantvydo Gečionio tritaškiai iš eilės iškart padidino N. Ūtos persvarą iki 8 taškų (20:12). Po pirmojo kėlinio A. Aliukevičiaus komanda įgijo 5 taškų pranašumą ( 24:19).

Antrojo kėlinio pradžioje N. Ūtos pranašumas ne vieną kartą buvo dviženklis (19:29, 23:33), bet likus iki kėlinio pabaigos apie 2 min. jau priekyje buvo Paprūdžių krepšininkai (37:38). Ir tada vėl darbo ėmėsi M. Gečionis, kuris įsūdė trys tritaškius iš eilės ir po dviejų kėlinių padidino savo komandos persvarą iki 10 taškų (48:38).

Trečiajame kėlinyje Paprūdžių komanda išnaudojo tą faktą, jog nusimušė N. Ūtos lyderio taikiklis ir išlygino rezultatą (52:52). Visgi, po trijų kėlinių dviejų taškų pranašumą turėjo N. Ūtos krepšininkai (54:52).

Lemiamame ketvirtyje sėkmė buvo M. Gečionio ir jo komandos draugų pusėje. Kėliniui įpusėjus N. Ūta pirmavo 7 taškų skirtumu (63:56), o likus iki rungtynių pabaigos 2 min. komandas jau skyrė 12 taškų (70:58).

Per likusį laiką Paprūdžių krepšininkams pavyko šiek tiek sumažinti varžovų persvarą, bet rungtynes laimėjo N. Ūtos komanda (73:64) ir iškovojo pirmenybių bronzą.