• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Manto Šerniaus auklėtiniai įtikinamai susitvarkė su dzūkais

IMGP1105

kvitrina.com

Rugsėjo 10 d. Prienų „CBet“ krepšininkai savo arenoje žaidė draugiškas rungtynes su Alytaus „Dzūkijos“ komanda ir laimėjo jas 16 taškų skirtumu (91:75). Tai buvo ketvirtosios komandos rungtynės pasiruošimo etape.  Dėl traumos nežaidė Khadim Sow, bet užtat aikštelėje pasirodė peržiūroje esantys Tomas Digbeu ir Egidijus Dimša. Dar vienas į peržiūrą atvykęs žaidėjas Rokas Gadiliauskas.

 Pirmosios klaidos ir spurtas 11:0 

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų klaidomis puolime arba gera varžovų gynyba. Visgi, pirmi į žaidimą grįžo „CBet“ vyrai, kurie spurtavo 11:0. Pirmuosius taškus pelnė Einaras Tubutis ir Marquis Wright (4:0). Justinas Jogminas įsūdė tritaškį (7:0). Prabilęs Regimantas Miniotas pelnė 4 taškus iš eilės (11:0). Ir tik šeštą pirmojo kėlinio minutę taškus nuo baudos linijos pelnė „Dzūkijos“ krepšininkai (11:2). Tiesa, į pirmuosius dzūkų taškus aikštelės šeimininkai atsakė dviem tolimais Tomo Digbeu ir Justino Jogmino metimais (17:3). Likus iki kėlinio pabaigos vienai minutei, Mindaugas Sušinskas pataikė vieną baudos metimą ir padidino Prienų komandos pranašumą iki 15 taškų (18:3). Deja, per paskutinę kėlinio minutę Manto Šerniaus auklėtiniai leido svečiams sumažinti skirtumą iki 8 taškų (18:10).

Tomo Digbeu tolimos „bombos“ ir pirmieji įžaidėjų taškai

Antrojo kėlinio pradžioje „CBet“ krepšininkai jau pirmoje kėlinio pusėje atkūrė 15 taškų skirtumą. Tomas Digbeu pelnė du tritaškius, pirmuosius savo taškus pelnė Dominykas Domarkas ir į peržiūrą atvykęs Egidijus Dimša (30:15). Po Einaro Tubučio metimo Prienų komanda įgijo 16 taškų pranašumą (36:20). „Dzūkija“ kėlinio pabaigoje vėl sumažino atsilikimą iki 10 taškų (42:32), bet paskutinėmis kėlinio sekundėmis pelnytas Dominyko Domarko tritaškis leido Manto Šerniaus auklėtiniams po dviejų kėlinių pirmauti 13 taškų skirtumu (45:32). 

Dzūkų pastangos perimti iniciatyvą ir Marquis Wright juvelyriniai perdavimai

Po didžiosios pertraukos svečiai iš karto ėmėsi darbo ir sumažino Prienų komandos persvarą iki 8 taškų (45:37). Bet Mindaugo Sušinsko ir Dominyko Domarko tritaškiai atkūrė „CBet“ dviženklį pranašumą (55:41). O po Simo Jarumbausko dvitaškio aikštelės šeimininkai įgijo 19 taškų persvarą (60:41). Trečiojo kėlinio pabaigoje Egidijus Dimša pelnė 4 taškus iš eilės ir aikštelės šeimininkai po trijų kėlinių pirmavo 15 taškų skirtumu (68:53). Kėlinio įsimintiniausiais momentais galima laikyti Marquis Wright juvelyrinius perdavimus komandos draugams, po kurių jiems tik likdavo pelnyti taškus.

Dominyko Domarko tritaškiai ir Regimanto Minioto iš eilės pelnyti taškai

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Dominyko Domarko du tolimi metimai padidino aikštelės šeimininkų persvarą iki 21 taško (76:55). Bet dzūkai labai greitai sumažino atsilikimą iki 13 taškų (76:63).  Likus iki rungtynių pabaigos apie 3 min. komandas skyrė tik 11 taškų (82:71). Bet „CBet“ komanda neleido svečiams perimti iniciatyvos. Regimantas Minioto 6 pelnyti taškai ir Ernesto Mankausko tolimas metimas įtvirtino Prienų „CBet“ pergalę rezultatu 91:75.

Taškus pelnė visi 10 Manto Šerniaus rotacijoje dalyvavę žaidėjai

„CBet“ komandai po 16 taškų pelnė Dominykas Domarkas ir Regimantas Miniotas. Tomo Digbeu sąskaitoje 11, Mindaugo Sušinsko – 10 taškų. Po 8 taškus pelnė Marquis Wright, Justinas Jogminas ir Egidijus Dimša. 7 taškai Einaro Tubučio sąskaitoje. 4 taškais prie pergalės prisidėjo Simas Jarumbauskas, 3 taškus į varžovų krepšį įmetė Ernestas Mankauskas.

„CBet“ strategas Mantas Šernius po rungtynių pasakė, jog komanda žaidė neblogai, bet padarė per daug klaidų. Treneris įvertino Marquis Wright nesavanaudiškumą. Panaudojęs rotacijoje 10 žaidėjų, treneris ant atsarginių suolelio paliko į peržiūrą atvykusį Roką Gadiliauską, nes, anot trenerio, žaidėjas dalyvavo tik vienoje treniruotėje. 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti