• KvitrinaiBirstono_siluma_Logo-536x322  btn-3001

     

     

     

     

Mantas Šernius: „Pasiruošti rungtynėms turėjome viena laisva diena daugiau, tuo ir pasinaudojame“

mantas_sernius


Karolis Urba

kvitrina.com

Balandžio 5 d. Prienų „CBet“ krepšininkai užtikrintai ant menčių paguldė Kėdainių „Nevėžio“ komandą (97:70). Svečiai buvo sutriuškinti, nors aikštelėje įtampa jautėsi visas 40 min. Prienų komandos strategas Mantas Šernius po rungtynių pasakė, jog žaidėjai ruošėsi atsakingai, treniruotės buvo intensyvios ir tai, jog pasiruošimui turėjo viena diena daugiau, aiškiai davė naudos.

Pasak M. Šerniaus, žinota, jog varžovai turi galingą priekinę liniją, todėl buvo sutarta dvigubinti gynybą prieš pasirinktus žaidėjus, ir tai pasitvirtino. Treneris pasidžiaugė, jog žaidėjai greitai prisitaikydavo prie varžovų gynybos kaitaliojimo ir sudarydavo komandos draugams galimybes laisviems atakuoti varžovų krepšį.

Strategas priminė, jog pastaruoju metu komanda į savo krepšį praleidžia mažiau nei 80 taškų, ir tai rodo pagerėjusią gynybą. M. Šernius patvirtino, jog, nors pagrindinis komandos tikslas – patekti į geriausiųjų aštuntuką, komanda stengsis išsilaikyti 5–6 pozicijoje.

Reikia pažymėti, jog Prienų komandos žaidimas su įžaidėjo Emmanuel Lecomte atėjimu tapo brandesnis, atsirado daugiau užtikrintumo jos veiksmuose.
Treneris yra pasakęs, jog „Manu“ padeda įgyvendinti jo sumanymus aikštelėje. Rungtynėse su „Nevėžiu“ „CBet“ įžaidėjas ryškiai sublizgėjo ir individualiai, ir kaip atakų organizatorius. Smagu, kad ir nepagrindinio penketo žaidėjai, kuriems buvo patikėta išeiti į aikštę, pasinaudojo galimybe prisidėti prie komandos pergalės.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti