•  

     

     

     

Malonumas ir energijos šaltinis, kuriuo verta pasinaudoti

IMG-4097

Vilija Čiapaitė

Versmės“ sanatorija dideliais žingsniais eina į priekį, savo procedūrų sąraše įnešdama gydomųjų naujovių. Šį kartą noriu pasidžiaugti procedūra, kuri man asmeniškai suteikė malonumo ir sveikatos bombikę.

Visiškai netikėtai su bendraminčiais atradome informacijos apie sausąjį hidromasažą. Taip jau nutiko, jog pačiai netrukus teko išbandyti šią procedūrą ir noriu pasidalinti įspūdžiais apie pojūčius, pomasažinį jausmą.

Sausasis hidromasažas

Po teorinio pasakojimo niekaip neįsivaizdavau, kad galima pajusti šio masažo malonų pojūtį. Dažni sprando skausmai neduodavo ramybės. Tad užsiregistravusi „Versmės“ sanatorijoje ir suderinusi laiką ryžausi išbandyti japonų išrastą ir jau daugelio pamėgtą sausąjį hidromasažą.

Atsiguliau ant pagrindo, kuris priminė vandens čiužinį. Vien tik nuo atpalaiduojančio gulėjimo pajutau malonumą. Pėdas švelniai suspaudė specialūs laikikliai. Ir štai įjungta programa!

Nuo kojų pėdų švelnios vandens srovės, tarsi masažuotojos rankos, pradėjo kildamos masažuoti kojas. Nustebau, kaip įranga žino, kur nukreipti sroves, kurios po medžiaga? Srovės palaipsniui kilo aukštyn. Aplink stuburą, o vėliau ir patį sprandą. Viskas vyko palaipsniui ir tokiu maloniu pojūčiu tegali pasilepinti ne žiūrėdamas, o išbandydamas.

15 minučių, klausantis paukštelių čiulbesio, prabėgo kaip akimirka, kuomet miške atradęs storą samanų paklotę atsiguli ir nugrimzti į ramybės liūną. Taip masažuojamas kūnas atgimsta, pajunti, kaip atsipalaiduoja raumenys ir norisi šypsotis!

Pasibaigus maloniai procedūrai jaučiausi pakylėta!

Tad, ar verta ją išbandyti ir pajusti ne tik malonumą, drąsiai galiu pasakyti TAIP!

Apie hidromasažą surinkau dar daugiau informacijos.

Hidromasažo poveikis

Sausasis hidromasažas – tai bekontaktis masažas vandens srove (vienu metu 4 srovės) parenkant vandens jėgą (slėgį), masažo intensyvumo lygį, masažo sritis (intensyviau masažuojamas vietas), trukmę. Tuo pat metu vyksta ir kita relaksuojanti procedūra – skamba raminanti, atpalaiduojanti muzika.

O gydomasis poveikis tikrai toks, nes: mažėja skausmas, mažėja ir normalizuojasi raumenų tonusas,

gerėja kraujotaka, medžiagų apykaita, vidaus organų veikla, emocinė būklė, miegas, teigiamai veikiama periferinė, ypač vegetacinė, nervų sistema.

Terapijos prietaisas skirtas pacientams, kenčiantiems nuo streso, raumenų įtampos ir nugaros skausmų. Gydomasis viso kūno arba dalinis kūno masažas, naudojant tikslinę vandens jėgą. Po procedūros nereikės keisti savo drabužių ar nusiprausti po dušu. 4 vandens purkštukai suteikia galimybę atlikti 2 skirtingų kūno dalių masažą vienu metu. Naudinga šiluma stimuliuoja organizmo medžiagų apykaitą.

Beje, noriu pridurti, jog labai patogi lova su pagalvėle galvai ir, be to, galima pasirinkti masažo sritis (viso kūno, nugaros, pečių, juosmens, kojų, taškinis masažas).

Taigi, galima daug kalbėti, tačiau tik išbandžius, gali pasakyti, jog tai malonumas ir energijos šaltinis, kuriuo verta pasinaudoti!

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti