Lyderių kovoje – įtikinama „Ąžuolo“ pergalė

IMGP3027

Birželio 29 d. Paprienės stadione buvo sužaistas šeštasis Prienų rajono čempionato turas, kuriame nestigo įvarčių. Visose rungtynėse pergales šventė favoritai.

Pirmosiose turo rungtynėse „Stadiono“ komanda žaidė su „Jiezno“ septintuku. Ir nors pirmieji įvartį pelnė jiezniškiai (0:1), dar pirmajame kėlinyje „Stadiono“ vyrukai privertė varžovo vartininką tris kartus išimti kamuolį iš savo vartų tinklo (3:1). Antrajame kėlinyje be keitimų žaidę „Jiezno“ vyrai praleido dar tris įvarčius, ir „Stadionas“ laimėjo rezultatu 6:1.

Antrosiose turo rungtynėse taip pat liejosi įvarčių lietus. FK „Prienai“ komanda nekartojo klaidų, kai praeitame ture turėjo pripažinti „Ąžuolo“ pranašumą, ir šiame mače su „Pozityvo“ komanda ėmėsi darbo. Jau po pirmojo kėlinio į veiveriškių vartus krito trys įvarčiai (3:0). Antrajame kėlinyje buvo pelnyti dar 6 įvarčiai. Keturis įvarčius į savo sąskaitą įrašė FK „Prienai“, o dviem pasižymėjo Veiverių komanda. Bendras rungtynių rezultatas 7:2 FK „Prienai“ naudai.

Trečiajame turo susitikime susitiko čempionato lyderiai po penkių turų – „Ąžuolo“ ir „Ringio“ komandos. Rungtynių pradžią sėkmingiau sužaidė „Ąžuolo“ vyrai, kurie po pirmosios mačo pusės turėjo dviejų įvarčių persvarą (3:1). Antrajame kėlinyje komandos apsikeitė taikliais smūgiais ir toks scenarijus buvo palankus „Ąžuolo“ komandai, kuri laimėjo rungtynes rezultatu 4:2 ir išlaikė po šešių turų lyderio poziciją.