Lyderiai pasidalino po tašką, „Pozityvūs“ – per žingsnį nuo jų

IMGP5317

Šeštasis Prienų futbolo čempionato turas nepavylė. Visos turo rungtynės buvo pilnos dramatizmo ir gražių momentų. Vienus lydėjo sėkmė, kitiems atsipirko nuolatinis darbas. Deja, kaip visada, neapsieita be kortelių ir netgi traumų.

„Pozityvių“ ir „Kalniečių“ dvikovoje buvo daug vyriškos kovos. Abi komandos turėjo ne vieną progą pelnyti įvarčius. Bet pirmajame kėlinyje varžovų vartai liko išsaugoti. Antrajame kėlinyje „Kalniečiai“ prarado Valentiną Kasperavičių, kuris gavo peties traumą. Nežinia, tai, ar geresni varžovų sugebėjimai, nulėmė rungtynių eigą, bet būtent antrojo kėlinio antroje pusėje Paulius Sirotavičius pelnė du įvarčius ir jie garantavo Veiverių komandai antrąją pergalę čempionate (2-0).

Dabar „Pozityvūs“ komanda nuo trečioje pozicijoje esančių „Kalniečių“ atsilieka tik vienu tašku.

Kitose rungtynėse į aikštelę išbėgo čempionato lyderiai – „Ąžuolo“ ir „Gelgaudiškių“ komandos. Primename, jog abi jos iki šiol nepatyrė pralaimėjimo kartėlio. Reikia pasakyti, kad „Gelgaudiškių“ vyrai atvyko duoti rimtą atkirtį čempionato lyderiams. Ir jau pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį. Įvartį pelnė E. Liudžius. Visgi, „Ąžuolo“ futbolininkams pavyko surengti rezultatyvią ataką ir P. Damynas išlygino rezultatą (1-1). Antrajame kėlinyje pasikartojo tas pats pirmojo kėlinio scenarijus. E. Liudžius antrą kartą išvedė savo komandą į priekį, o P. Damynas dar kartą išlygino rezultatą (2-2). Daugiau šiose rungtynėse įvarčių pelnyta nebuvo, bet kortelių įvairių spalvų buvo net keturios. Raudonoji atiteko „Gelgaudiškių“ žaidėjui, o trys geltonosios – „Ąžuolo“ futbolininkams.

„Stadiono“ ir „Ringio“ rungtynėse taip pat buvo daug aistrų ir kovos. Pirmajame kėlinyje „Stadiono“ puolėjas įspūdingu smūgiu įmušė įvartį (1-0). Bet „Ringio“ futbolininkai dar pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą (1-1). Antrajame Balbieriškio komanda per 4 minutes pelnė 3 įvarčius ir išsiveržė į priekį 1-4. Kėlinio pabaigoje „Stadionui“ pavyko sušvelninti atsilikimą (2-4).

Ši pergalė leido „Ringio“ futbolininkams pabėgti iš turnyrinės lentelės apačios.

Po šešių turų čempionate toliau pirmauja „Ąžuolo“ komanda. Antroje pozicijoje žengia „Gelgaudiškės“, trečioje – „Kalniečiai“.