Lukas Smailys – Neodenta vaikų teniso turnyro „Rudens taurė“ nugalėtojas

468×60

lukas

kvitrina.com

Rugsėjo 8–10 dienomis Kaune vyko Neodenta vaikų teniso turnyras „Rudens taurė“, kuriame varžėsi penkių amžiaus grupių vaikai. Dešimtmečių grupėje dėl nugalėtojo vardo kovojo ir Birštono SC atstovai: Lukas Smailys, Jokūbas Zinkus ir Aleksas Kimbirauskas.

Pirmąjį barjerą įveikė du Birštono atstovai – Jokūbas Zinkus be kovos, o Lukas Smailys 2:0 (4:2, 4:1) įveikė Jorį Neniškį. Antrajame ture J. Zinkus pralaimėjo ir tęsė kovas dėl penktosios vietos, o L. Smailys nugalėjo Orestą Birutį rezultatu 2:0 (4:2, 5:3).

 

Pusfinalyje Lukas privertė kapituliuoti Gerardą Borkertą – 2:0 (5:3, 4:2). Finale L. Smailys susitiko su Emiliu Jaškūnu, kuris savo varžovus iki finalo triuškino, ir labai sunkioje kovoje jį įveikė rezultatu 2:1 (5:3, 2:4, 10:4).

lukas_2

J. Zinkus vieną etapą peršoko vėl be žaidimo ir  kovojo dėl penktosios vietos su Orestu Bunčiu. Deja, varžovas buvo stipresnis, ir J. Zinkus liko šeštas. Aleksas Kimbirauskas pralaimėjo pirmąją kovą (0:4, 0:4), vėliau turėjo pripažinti dar vieno varžovo pranašumą (0:4, 2:4). Dėl ligos pasitraukė iš tolimesnių varžybų.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti