Lukas Smailys – Lietuvos teniso dvejetų čempionato nugalėtojas

Visi čemionai ir prizininkai

Birštonietis Lukas Smailys toliau sėkmingai varžosi teniso aikštelėse. Jaunasis žaidėjas pasibaigusiame Lietuvos teniso U-14 čempionate vienetų varžybose užėmė trečiąją vietą, o poroje su Nojumi Poška tapo Lietuvos čempionu dvejetų varžybose.

Vienetų varžybose Lukas Smailys pirmąją etapą įveikė be kovos, antrajame sutriuškino Beną Gustaitį (6:1, 6:0), trečiajame įveikė Aistį Kiaunę (6:1. 6:3). Ketvirtfinalyje birštonietis nugalėjo Nojų Pošką (6:4, 6:1).

Pusfinalyje Lukas susitiko su Deividu Bandzevičiumi ir turėjo pripažinti varžovo pranašumą (7:5, 1:6, 1:6).

Lietuvos U14 vienetų trečia vieta Lukas

Kovoje dėl trečiosios vietos Lukas gan lengvai susitvarkė su Matu Bakšiu (6:1, 6:0).

Lietuvos U14 dvejetų čempionai Lukas ir Nojus

Dvejetų varžybose Luko Smailio ir Nojaus Poška pora užtikrintai atžingsniavo iki finalo, kuriame įveikė Deivido Bendzevičiaus ir Alvijaus Klupšo dvejetą (1:6, 6:2, 10:6) ir tapo Lietuvos čempionais U-14 amžiaus grupėje.

Lukas dalyvavo ir Lietuvos U-16 čempionate. Vienetų varžybose į antrąją etapą jis išėjo be kovos, o antrajame turėjo pripažinti Dovo Deršono pranašumą (2:6, 1:6) ir kovojo tik  dėl 9–16-osios vietų. Birštonietis 6:2, 6:0 įveikė Herkų Zyką, bet permainingoje kovoje pralaimėjo Jokūbui Mockui (4:6, 6:3, 2:6). Kovoje dėl 11-osios vietos Lukas lengvai susitvarkė su Matu Bakšiu (6:0, 6:1).