LSDJS Vasaros sąskrydžio sporto varžybų prizininkai – Prienų jaunimiečiai

Šių metų liepos 19 – 21 d. Pakruojyje, Pakruojo dvaro sodyboje vyko Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (LSDJS) sąskrydis. Prienams sąskrydyje atstovavo jaunųjų socialdemokratų būrys, kuris pasiskirstė komandomis ir dalyvavo krepšinio, futbolo bei tinklinio varžybose.

20130720_192441

Nepaisant lietingo oro, krepšinio varžybų nugalėtojais tapo ir taurę laimėjo Prienų skyriaus jaunieji socialdemokratai: Marius Nenartavičius, Eigirdas Keblikas ir Daumantas Židanavičius, kurie sudarė 1 – ąją krepšinio komandą. Minėtiems krepšininkams atiteko medaliai, kuriuos įteikė pats LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Prienų skyriaus 2 – oji krepšinio komanda: Artūras Kaminskas, Tautvydas Švedas ir Martynas Židanavičius iškovojo IV – ąją vietą. Pastaroji komanda apdovanota LSDJS rėmėjų dovanomis ir įteikti diplomai. Būtina paminėti, kad didelį indėlį į pergales įnešė krepšinio komandų pakaitiniai žaidėjai: Leonas Minkauskas ir Simonas Bisikirskas.

Tinklinio varžybose „bronzinę“ III – ąją vietą, po įnirtingos kovos, užėmė Prienų jaunųjų socialdemokratų tinklinio komanda: Akvilė Švedaitė, Daumantas Židanavičius ir Artūras Kaminskas. Šiems sportininkams taip pat buvo įteikti medaliai ir LSDJS rėmėjų dovanos.

Pasibaigus sportinėms varžyboms, prieniškiai bendravo ir diskutavo su kitais sąskrydžio dalyviais bei klausėsi roko grupės „Biplan“ gyvo garso koncerto.

20130720_195921

LSDJS Prienų skyrius reiškia nuoširdžią padėką pakruojiečiams, LSDJS pirmininkui Ramūnui Burokui už puikiai praleistą laiką ir LSDP Prienų skyriui už pagalbą ir suteiktą galimybę garsinti Prienų jaunųjų socialdemokratų vardą.

 

LSDJS Prienų skyriaus informacija

Taip pat skaitykite

4 komentarai

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti