•  

     

     

     

     

LR Seimo nario Andriaus Palionio ataskaita

Išvažiuojamasis Seimo nario Andriaus Palionio gyventojų priėmimas Stakliškių seniūnijoje vyko balandžio 19 dieną. Gyventojai kreipėsi asmeniniais ir visai bendruomenei rūpimais klausimais: dėl lėšų Stakliškių bažnyčios renovacijai, dėl Trakelių kaime esančio nelegalaus sąvartyno, dėl šiukšlių konteinerių, dėl Želkūnų kaime esančių apleistų fermų nuosavybės, dėl galimybės finansuoti krepšinio sirgalių kelionę į MMKL finalines varžybas Šilalėje.

Tos pačios išvykos metu Seimo narys Andrius Palionis lankėsi Stakliškių vidurinėje mokykloje ir dalyvavo netradicinėje dailės pamokoje „Mokytis išmintinga – kurti dieviška“. Pamoka vyko Seimo nario Andriaus Palionio ir jo padėjėjo Arūno Vaidogo lėšomis renovuotame dailės kabinete. Susitikimo metu parlamentaras mokiniams dovanojo meninio ugdymo veiklai reikalingų priemonių.

Į priimamąjį žmonės kreipėsi dėl parlamentinio Seimo nario Andriaus Palionio darbo – dėl galimybės siūlyti įstatymų pataisas, kurios aktualios ir svarbios Prienų ir Birštono savivaldybių gyventojams: dėl statybų terminų pratęsimo ir statybų užbaigimo, dėl civilinio proceso kodekso, dėl paros laiko reglamento, apribojančio triukšmą.

Aktualūs ir svarbūs gyventojams žemės nuosavybės atkūrimo klausimai ir jų greitesnio sprendimo galimybės buvo aptartos su Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Prienų ir Birštono skyriaus vedėja Vilma Aleknavičiene.

Seimo narys Andrius Palionis išklausė gyventojus ir gilinosi į jų problemas dėl šiukšlių, socialinio būsto, medžių išpjovimo Prienų civilinėse kapinėse, kelio remonto, skolos išieškojimo, Alksniakiemio mokyklos pastatų privatizavimo, dėl gyvūnų priežiūros taisyklių įsigaliojimo ir jų laikymosi viešose Birštono kurorto vietose, pėsčiųjų perėjos Veiverių seniūnijos Mauručių k., taip pat sprendė klausimus dėl paramos Jiezno neįgaliųjų draugijai, dėl mikroautobusų Prienų „Revuonos“ ir Stakliškių vidurinėms mokykloms bei Birštono gimnazijai.

Seimo narys Andrius Palionis parengė Darbo kodekso 129 str. pakeitimo ir papildymo Įstatymo projektą. Inicijavo parlamentinės „Kurortų ir kurortinių teritorijų“ grupės susikūrimą, kuri Seime buvo patvirtinta balandžio 11 dieną. Grupės pirmininku paskirtas jos iniciatorius Andrius Palionis.

Juozo Palionio labdaros ir paramos fondas (JPLPF), kuriam atstovauja Seimo narys Andrius Palionis, parėmė Gintauto Dabrišiaus knygos „Ievų daina“ leidybą, nupirko stalo teniso stalą Jiezno gimnazijai, įsteigė šviesaus atminimo Juozo Palionio taurę stalo teniso turnyrui, kurį 2013 m. balandžio 26 d. Jiezno gimnazijos sporto salėje organizavo seniūnas Algis Bartusevičius ir Jiezno gimnazijos mokytoja Janina Bartusevičienė. To paties vardo pereinamoji taurė, kurios steigėjas yra Seimo narys Andrius Palionis, 2013 m. balandžio 6 d. buvo įteikta Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Prienų skyriaus medžiotojų šaudymo į skriejantį taikinį nugalėtojams –  Prienų medžiotojų būrelio nariams Linui Aleknavičiui, Giedriui Aleknavičiui ir Dariui Skučui.

Seimo narys Andrius Palionis sveikino Prienų ir Veiverių seniūnijos Juodbūdžio kaimo bendruomenes 10-ties metų jubiliejaus proga. Sveikinimus, skirtus balandžio mėnesį gimusiems, garbingo amžiaus sulaukusiems Prienų ir Birštono savivaldybių senjorams, publikavo spaudoje ir išsiuntė paštu.

Birštono kultūros centre balandžio 27 d. vykusioje kapelų šventėje „Griežk, lietuvi!“ Seimo narys Andrius Palionis sveikino visiems etniniams Lietuvos regionams atstovaujančias liaudiškos muzikos grupes, teikė prizus.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti