Stakliškių krepšininkai užtikrintai žaidė ketvirtajame kėlinyje ir užsitikrino vietą LMMKL finale

mmkl1

Gegužės 9 d. Prienų sporto ir pramogų arenoje kovas pradėjo LMMKL finalinio ketverto komandos.

Pirmieji į aikštelę išbėgo Stakliškių ir Kruonio „Žaibo“ ekipos.
Stakliškių krepšininkai labai sėkmingai pradėjo rungtynes, bet vėliau žaidimas išsilygino ir keletą kėlinių pirmavo tai viena, tai kita komanda. Vis tik ketvirtajame kėlinyje išryškėjo Stakliškių komandos pranašumas, kuri laimėjo rungtynes 16 taškų skirtumu ir tapo pirmuoju finalo dalyviu.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Stakliškių komanda. Jų atakos buvo rezultatyvios (8:0), o Kruonio krepšininkai šaudė pro šalį. Vis tik, kėliniui įpusėjus „Žaibo“ krepšininkams pavyko atidaryti taškų sąskaitą (8:3). Stakliškių vyrai atsakė taikliu dvitaškiu (10:3). Bet Kruonio komandai jau atsirišo krepšys ir likus iki kėlinio pabaigos 3 min. rezultatas jau buvo lygus (11:11). Tiesa, Stakliškių komanda nepasimetė ir pelniusi iš eilės 4 taškus (15:11) vėl atitrūko, bet Kruonio krepšininkai dar pirmajame kėlinyje sugebėjo sumažinti skirtumą iki 2 taškų (15:13).

Kėlinio pradžioje įsismaginę „Žaibo“ vyrai iškart ėmėsi darbo ir persvėrė rezultatą savo naudai (15:16). Tiesa, Stakliškių komanda nebuvo linkusi atiduoti iniciatyvos ir „įsūdė“ tritaškį (18:16). Bet žaidimas jau išsilygino. Kruonio komanda laimėjo 3 min. atkarpą 6:2 ir
išsiveržė į priekį (20:22). Stakliškių komanda atsakė spurtu 5:0 ir grąžino sau pranašumą (25:22). Per paskutinę kėlinio minutę komandos apsikeitė taikliais metimais ir po dviejų kėlinių Stakliškių komanda turėjo 3 taškų pranašumą (27:24).

IMGP9113

Kėlinio pradžioje Kruonio komanda iškart smogė varžovams ir išlygino rezultatą (30:30). Iki kėlinio vidurio rezultatas buvo apylygis (32:32, 35:35, 42:42). Antroje kėlinio pusėje Stakliškių komanda buvo per žingsnį priekyje. Likus iki kėlinio pabaigos 1 min. jų persvara siekė 6 taškus (51:45). Kruonio krepšininkai sumažino skirtumą iki 3 taškų, bet po trijų kėlinių Stakliškių komanda išsaugojo 5 taškų persvarą (53:48).

Lemiamąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo Stakliškių komanda, kuri jau antrąją minutę įgijo 10 taškų pranašumą (58:48). Kruonio komanda paėmė minutės pertraukėlę, bet ir po jos Stakliškių komanda padidino savo persvarą iki 12 taškų (60:48). Kėliniui įpusėjus Kruonio komanda sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (60:53), bet uždirbo techninę pražangą ir leido varžovams padidinti pranašumą iki 13 taškų (69:56).
Tapo aišku, jog pirmąjį pusfinalį laimės Stakliškių komanda, kuri iki kėlinio pabaigos prie savo persvaros dar pridėjo 3 taškus (72:56).

LMMKL pusfinalis. „Stakliškės“ – „Žaibas“ (Kruonis) 72:56 (15:13, 12:11, 26:24, 19:8)

Antrosiose pusfinalio rungtynėse Velžio krepšinio klubas įveikė Užpalių krepšininkus (76:65) ir tapo antruoju finalininku.

Gegužės 10 d. 13 val. dėl LMMKL nugalėtojų vardo kovos Stakliškių ir Velžio krepšinio klubo komandos.