„Prienai“ Kaune nesugebėjo rimčiau pasipriešinti „Žalgiriui“

IMGP9348Lapkričio 17 d. „Prienų“  krepšininkai Kaune žaidė LKL čempionato rungtynes su „Žalgirio“ komanda. Tado Stankevičiaus auklėtiniai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti varžovams. Jau pirmajame kėlinyje prieniškiai perleido iniciatyvą varžovams ir neretai atrodė lyg statistai (27:13). Į didžiąją pertrauką komanda išėjo turėdama 18 taškų deficitą (43:25). Antroje rungtynių pusėje „Žalgiris“ visapusiškai dominavo aikštelėje, kol jo gretose aikštelėje  liko tik jaunimas. Tada „Prienams“ pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą (87:58).

Pirmasis kėlinys

Rungtynės „Prienų“ komandai prasidėjo ne itin linksmai. Per 4 min. prieniškiai prametė visus savo metimus, nieko nenuveikė T. Stankevičiaus auklėtiniai ir gynyboje (11:0).
Pirmąjį tašką svečiams pelnė, pataikydamas vieną baudos metimą, Giedrius Staniulis. Kėliniui įpusėjus „Žalgirio“ persvara siekė 11 taškų (13:2). Antroje kėlinio pusėje „Prienų“ komandai pavyko neblogai sužaisti vieną iš atkarpų ir sumažinti atsilikimą iki 8 taškų (19:11). Deja, kėlinio pabaigoje aikštelėje vėl karaliavo aikštelės šeimininkai, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo 14 taškų skirtumu (27:13).

Antrasis kėlinys

Antrojo kėlinio pradžioje pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus. „Prienų“ komandą vėl ištiko taškų „badas“, ir „Žalgiris“ labai greitai padidino savo pranašumą iki 21 taško (34:13). Aikštelės šeimininkų krepšys atsirišo Pauliui Vaitiekūnui (34:15), ir „Prienų“ krepšininkai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 14 taškų (37:23). Toks įvykių scenarijus nepatiko „Žalgirio“ trenerių štabui ir G. Krapikas suskubo paimti minutės pertraukėlę.
Po jos aikštelės šeimininkai susigriebė ir padidino persvarą iki 18 taškų (43:25).

Trečiasis kėlinys

Ir trečiajame kėlinyje tęsėsi „Prienų“ komandos agonija. „Žalgiris“ smaginosi, o prieniškiai buvo bejėgiai kaip puolime, taip ir gynyboje. Aikštelės šeimininkų persvara augo didžiuliais žingsniais ir kėlinio pabaigoje siekė 39 taškus (74:35).
Po trijų kėlinių „Prienų“ krepšininkų deficitas buvo 37 taškai (74:37).

Ketvirtasis kėlinys

Kėlinio pradžioje komandas jau skyrė 40 taškų (77:37). „Prienų“ komandai pavyko išvengti dar didesnio sutriuškinimo, nes „Žalgiris“ išleido į aikštelę savo jaunimą. Skirtumas mažėjo ir pasibaigus rungtynėms aikštelės šeimininkų persvara siekė 29 taškus (87:58).

LKL: „Žalgiris“ – „Prienai“  87:58 (27:13, 16:12, 31:12, 13:21)