Prienų „TonyBet“ ir LKL čempionate įveikė „Juventus“ komandą

IMGP3218Spalio 23 d. Prienų „TonyBet“ krepšininkai penktose LKl čempionato rungtynėse po sudėtingų trijų kėlinių, ketvirtame sustygavo savo žaidimą ir 17 taškų skirtumu (92:75) įveikė Utenos „Juventus“ komandą.
Tai buvo penktoji prieniškių pergalė LKL čempionate.

Pirmasis kėlinys, 25:18

Rungtynes Prienų „TonyBet“ komanda pradėjo taikliu Laimono Kisielio dvitaškių (2:0). Deja, bet sekančiais keturias minutes prieniškiai sunkiai surasdavo kelius link varžovų krepšio, o „Juventus“ komanda išnaudodavo savo šansus ir kėliniui įpusėjus pirmavo 5 taškais (5:10). Bet dar po minutės jau priekyje buvo aikštelės šeimininkai (11:10). „Juventus“ atsakė taikliu tritaškiu (11:13). Aikštelės šeimininkai neliko skolingi ir persvėrė rezultatą savo naudai (18:15). O po Virginijaus Šeškaus paimtos minutės pertraukėlės aikštelės šeimininkai spurtavo ir po pirmo kėlinio pirmavo 7 taškų skirtumu (25:18).

Antrasis kėlinys,  18:21 (43:39)

Antro kėlinio pradžioje prieniškiai pratęsė savo puikų pasirodymą ir po Žygimanto Janavičiaus dvitaškio įgijo 10 taškų pranašumą (30:20). Bet ilgau džiaugtis saugia persvarą „TonyBet“ komandai nepavyko, nes kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik 4 taškai (3`0:260, o dar po minutės aikštelės šeimininkų pranašumas buvo tik vienas taškas (31:30).
Antroje kėlinio pusėje prieniškiai sugebėjo išlaikyti trapų pranašumą
ir po dviejų kėlinių išsaugojo 4 taškų persvarą (43:39).

Trečiasis kėlinys, 22:21 (65:60)
Trečią kėlinį aikštelės šeimininkai pradėjo tokią pat klaidą, kaip ir pirmame kėlinyje (atiduotas kamuolys tiesiai į varžovų rankas). Ir kitoje atakoje taškus pelnė tas pats žaidėjas (L. Kisielius), ir Prienų komandos persvarą padidėjo iki 5 taškų (46:41). Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 3 taškai (53:50). Dar po vienos atakos „TonyBet“ persvara sumažėjo iki vieno taško (53:52).
Vis tik, kėlinio pabaigą aikštelės šeimininkai sužaidė sėkmingiau ir prieš lemiamą kėlinį išsaugojo 5 taškų pranašumą (65:60).

Ketvirtasis kėlinys, 27:15 (92:75)

Ketvirto kėlinio pradžioje Prienų krepšininkai sužaidė solidžiai ir padidino savo persvarą iki 12 taškų (73:61). Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 9 taškai (75:66), o likus iki kėlinio pabaigos 1,5 min. aikštelės šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki 15 taškų (87:72). Per likusį laiką „TonyBet“ krepšininkai dar padidino savo taškų kraitį ir įveikė varžovus 17 taškų skirtumu (92:75).

Trenerių komentarai

Vitoldas Masalskis, „Juventus“ (Utena)

„3 kėlinius su Prienų komanda žaidėme apylygiai, bet ketvirtame visiškai neįvykdėme aptarto gynybinio plano. Tiesa, kai praradome Keironą Sheardą pradėjo strigti ir puolimas.
Vis tik, šiame sezone susitiksime dar ne vieną kartą ir turiu vilties, kad tarpusavio rezultatas nebus sausas“.

Virginijus Šeškus, „TonyBet“ (Prienai)

„Rungtynių pradžioje sugebėjome išmesti tik 4-5 kamuolius, vis ieškojome neaiškių progų ir dažniausiai klydome. Nesame tokie stiprūs puolime kaip praeitame sezone, todėl neturime teisės tiek daug klysti. Pasikartosiu, jog mus lydi sėkmė, nors sėkmės kalviais ir yra komandos žaidėjai.
Mūsų pergalės varžovams papildomas stimulas ir todėl kiekvienuose rungtynėse turime žaisti pilna jėga. Nuo pirmų minučių turime žaisti atsakingiau ir nekartoti tų pačių klaidų.“

Rungtynėse su „Juventus“ komanda prieniškiams 20 taškų pelnė Gintaras Kadžiulis, 19 – Laimonas Kisielius, 17 – Žygimantas Janavičius (7 rezultatyvūs perdavimai, 6 klaidos), 11 – Dainius Šalenga, 9 – Martynas Linkevičius (7 atkovoti kamuoliai), 8 – Artūras Valeika (12 atkovotų kamuolių), 5 – Vaidas Čepukaitis, 3 – Paulius Ivanauskas (4 klaidos).

„TonyBet“ komanda abipusių sutarimu paliko Antanas Udras. Pasak komandos vyr. trenerio Virginijaus Šeškaus, jaunam krepšininkui reikia žaisti ir tobulėti, o ne triti atsarginių žaidėjų suolą.