Prienų krepšininkai nesugebėjo savo aikštelėje įveikti „Nevėžio“ komandos

reklama_issimoketinai_padangos-02Balandžio 5 d. Prienų „TonyBet“ krepšininkai LKL čempionato rungtynėse su Kėdainių „Nevėžio“ komanda nuo pat mačo pradžios perleido iniciatyvą varžovams ir nesugebėjo jos perimti iki pat rungtynių pabaigos.

Prienų komandai negalėjo padėti Laimonas Kisielius ir Arvydas Šikšnius. LKL čempionate patirtas 8 pralaimėjimas (77:93).

Kėlinys prasidėjo dviem Prienų komandos klaidomis. Tiesa, klydo ir varžovai, ir pirmuosius taškus pelnė Gintaras Kadžiulis (2:0), kuris taikliu tritaškiu atsakė į „Nevėžio“ dvitaškį (5:2). Kėdainiškiai labai greitai ne tik išlygino rezultatą (5:5), bet ir persvėrė savo naudai (5:7). Artūras Valeika išlygino rezultatą (7:7). Deja, bet pasipylė klaidos, kurias sėkmingai išnaudojo „Nevėžis“ ir įgijo 4 taškų pranašumą (9:13).
Prienų komanda neleido varžovams pabėgti ir po A. Valeikos taiklių baudos metimų išsiveržė į priekį (16:15). Paskutines kėlinio minutes „TonyBet“ komanda sužaidė labai prastai ir leido varžovams įgyti 6 taškų pranašumą, o po pirmojo kėlinio atsiliko 4 taškais (18:22).

Kėlinio pradžioje Kėdainių komanda padidino persvarą iki 5 taškų (20:25) ir privertė Virginijų Šeškų paimti minutės pertraukėlę. Prienų žaidimas pagerėjo, ir po Pauliaus Ivanausko tritaškio ir Martyno Linkevičiaus taiklių baudos metimų rezultatas tapo lygus (27:27). O po dar vieno M. Linkevičiaus tolimo metimo „TonyBet“ įgijo vieno taško pranašumą (30:29). Bet „Nevėžio“ komanda nesiruošė perleisti iniciatyvos ir vėl spurtavo (30:34). Prienų komandos strategas paėmė dar vieną minutę, bet ir jinai nepadėjo. Kėdainių komanda ne tik išlaikė turėtą persvarą, bet ir padidino ją po dviejų kėlinių iki 6 taškų (34:40).

karpiai_100x100mm_CMYK-700x700Pertrauka

Pertraukos metu žiūrovai varžėsi dėl 5000 Lt  ir 3000 Lt piniginių prizų, kuriuos įsteigė vienas iš pagrindinių Prienų komandos rėmėjų Antanas Guoga. Deja, nei keturi pretendentai į 5000 Lt (metimas iš aikštelės centro), nei pretendentas į 3000 Lt (tritaškio metimas) nesugebėjo pataikyti į krepšį.

Prienų komanda kėlinį pradėjo spurtu 5:0 (39:40). Tokia pradžia privertė „Nevėžio“ komandą paimti minutės pertraukėlę. Po jos kėdainiečiai ne tik neleido aikštelės šeimininkams persverti rezultato, bet patys padidino atotrūkį iki 7 taškų (42:49). „TonyBet“ krepšininkai po 6 iš eilės Vaido Čepukaičio pelnytų taškų rezultatą išlygino (51:51). Bet kėlinio pabaigoje pralaimėjo 2 minučių atkarpą 10:1, ir po trijų kėlinių Prienų komandos deficitas siekė 8 taškus (53:61).

Visos Prienų komandos pastangos pasivyti varžovus buvo bergždžios. Kėdainių komanda žaidė užsivedusi, o Prienų komandos lyderiams žaidimas visiškai išsiderino. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 13 taškų (64:77). Po P. Ivanausko tritaškio aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki 9 taškų (70:79), bet likus iki rungtynių pabaigos 2 min. Prienų komandos taškų deficitas jau siekė 16 taškų (72:88). „TonyBet“ strategas išleido į aikštelę jaunimą ir tapo aišku, jog pripažino savo komandos pralaimėjimą. Rungtynės pasibaigė  rezultatu 77:93 ((18:22, 16:18, 19:21, 24:32). Prienų „TonyBet“ patyrė 8 pralaimėjimą ir nukrito į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.