•  

     

     

     

     

„Prienai“ po dramatiškos kovos pralaimėjo Šiauliuose

Kovo 12 d. „Prienai“ žaidė LKL čempionato rungtynes su „Šiaulių“ komanda. Deja, gerai jas pradėję prieniškiai antrame ir trečiame kėlinyje išleido iniciatyvą iš rankų ir rungtynes pralaimėjo.

Rungtynės prasidėjo nervingai. Pirmi taškus pelnė aikštelės šeimininkai (2:0), bet „Prienai“ atsakė taikliu tritaškiu. Pirmoje kėlinio pusėje vyko apylygė kova (3:3,8:8). „Prienai“ spurtavo ir įgijo 6 taškų persvarą (8:14), bet greitai išbarstė turėtą pranašumą (13:14). Visgi kėlinio pabaigoje prieniškiai sužaidė šaltakraujiškai ir jį laimėjo 6 taškų skirtumu (17:23).

Antrojo kėlinio pradžioje „Prienų“ krepšininkai padidino savo pranašumą iki 11 taškų (17:28), bet aikštelės šeimininkai nesiruošė atiduoti iniciatyvos svečiams ir pradėjo mažinti atsilikimą. Likus iki kėlinio pabaigos vienai minutei „Šiauliai“ jau pirmavo trimis taškais (38:35). Visgi „Prienams“ pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo, ir po dviejų kėlinių „Šiauliai“ pirmavo rezultatu 38:37.

Trečiame kėlinyje „Prienams“ nepavyko sustabdyti agresyviai žaidžiančių šiauliečių. Aikštelės šeimininkai pirmavo visą kėlinį, o po trijų kėlinių turėjo 11 taškų persvarą (65:54). Varžovams atitrūkti padėjo ir tas faktas, jog „Prienų“ strategas Virginijus Šeškus gavo techninę pražangą.

Ketvirtame kėlinyje „Prienai“ didelių pastangų dėka sumažino skirtumą iki minimumo (83:82). Ir tada prasidėjo baudų loterija. Iki pat rungtynių pabaigos nebuvo aišku, kas laimės, bet „Prienams“ nepavyko paskutinė ataka ir „Šiauliai“ šventė pergalę trijų taškų skirtumu (87:84).

„Prienams“ taškus pelnė Gediminas Orelik (18),Gintaras Kadžiulis (17), Arminas Urbutis (16), Artūras Valeika (12), Siim Sanders Vene (11), Artūras Milaknis (10).

Deja, reikia pripažinti, jog nesužaidė abu įžaidėjai, trūko Artūro Milaknio indėlio, o taip pat Arno Labucko, kuris neatvyko į Šiaulius dėl laikinų sveikatos problemų.

Deja, teisėjai aiškiai nesusitvarkė su savo pareigomis, nes jų visur buvo daug, o traktavimas atskirų momentų kėlė šypseną net varžovų komandos atstovams.

Suprantama, jog teisėjai taip pat žmonės ir gali klysti, bet, kai jų sprendimai iš dalies įtakoja rungtynių baigtį, tampa nebelinksma.

Reikia pažymėti, jog „Prienų“ žaidime nesijautė įprasto lengvumo, prieniškiai žaidė sau nebūdingu stiliumi, bet tikrai kovojo iki pat rungtynių pabaigos. Deja, šį kartą sėkmė nusisuko nuo jų.

 

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti