„Prienai“ antrą kartą įveikė „Šiaulius“ ir žengė į pusfinalį

Balandžio 17 d. „Prienų“ krepšininkai Šiauliuose žaidė antrąsias LKL ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynes ir iškovojo įtikinamą pergalę (76:93).

Kaip ir galima buvo tikėtis, rungtynės prasidėjo be jokių žvalgybų, tačiau abi komandos stengėsi branginti kamuolį. Aikštelės šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį (3:0), bet Artūras Milaknis atsakė penkiais iš eilės taškais (3:5).
Vis tik „Prienų“ krepšininkai pirmame kėlinyje, kuris baigėsi taikiai (21:21), buvo per žingsnį priekyje varžovų.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje „Prienų“ krepšininkai galingai spurtavo ir įgijo 17 taškų pranašumą (29:46).  Virginijus Šeškus paėmė minutės pertraukėlę, ir po jos aikštelės šeimininkai atsigriebė, per likusias 3 kėlinio minutes sumažinę skirtumą iki 9 taškų (37:46).  Tiesa, Gediminas Orelik paskutinę kėlinio sekundę galėjo padidinti „Prienų“ pranašumą iki 11 taškų, tačiau kamuolys nepanoro įkristi į krepšį.

Po dviejų kėlinių komandas skyrė tie patys 9 taškai (37:46).

Po didžiosios pertraukos „Prienai“ išsaugojo iniciatyvą ir neleido varžovams priartėti prie pavojingo skirtumo. Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai įgijo 13 taškų pranašumą, o po trijų kėlinių turėjo 10 taškų persvarą (55:65).

Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai pabandė spausti svečius, bet „Prienai“ sėkmingai pereidavo į „Šiaulių“ aikštelės pusę ir didino savo pranašumą. Kėlinio pradžioje komandas jau skyrė 15 taškų (57:72), bet aikštelės šeimininkai spurtavo ir sumažino skirtumą iki 10 taškų (62:72).

Ir vis dėlto tai buvo „Prienų“ komandos diena, ir antroje kėlinio pusėje jos žaidėjai jau neišleido iniciatyvos iš savo rankų. Tašką rungtynėse padėjo Arnas Labuckas, pelnydamas tritaškį ir taip įtvirtindamas „Prienų“ pergalę 17 taškų skirtumu (76:93) ir kelionę į pusfinalį.