Prienų „TonyBet“ komandai vienas taškas užkirto kelią į finalą

prienaiGegužės 18 d. Prienų „TonyBet“ krepšininkai ir antrosiose LKL pusfinalio rungtynėse turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno“ komandos pranašumą vienu tašku (75:74) ir užkirto sau kelią į finalą.
Virginijaus Šeškaus auklėtiniai vėl parodė tvirtą charakterį ir sugebėjo panaikinti 13 taškų deficitą. Deja, rungtynių pabaigoje vėl pritrūko laimės ir Prienų komandai šiame sezone beliko kovoti dėl trečiosios vietos su „Lietuvos rytu“.

Prienų krepšininkai rungtynes pradėjo sėkmingomis atakomis ir iškart įgijo 4 taškų persvarą (0:4). Deja, paskui sekė „juodoji skylė“, ir aikštelės šeimininkai laimėjo 3 min. atkarpą 11:0 ir išsiveržė į priekį (11:4). Kėliniui įpusėjus, po Žygimanto Janavičius tritaškio, komandas skyrė 4 taškai (11:7). O dar po 2 min. Martynas Linkevičius sumažino skirtumą iki 2 taškų (14:12). Po pirmojo kėlinio „TonyBet“ taškų deficitas siekė 5 taškus (19:14).

Kėlinio pradžioje prieniškių nesėkmių ruožas. Klaipėdos komanda išnaudojo „TonyBet“ krepšininkų klaidas ir padidino persvarą iki 10 taškų (24:14). Vaidas Čepukaitis pelnė 6 taškus iš eilės ir sumažino skirtumą iki 6 taškų (26:20).
Bet sėkminga atkarpa nutrūko ir aikštelės šeimininkai sugebėjo įgyti 13 taškų persvarą (35:22). Prienų krepšininkai nesiruošė stebėti įvykių aikštelėje iš šono, spurtavo ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 9 taškai (37:28).

Pirmojoje kėlinio pusėje Prienų komandai pavyko stabilizuoti padėtį ir neleisti aikštelės šeimininkams padidinti pranašumą. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 8 taškai (47:39). Antroje kėlinio pusėje „TonyBet“ krepšininkai surado savyje jėgų ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (49:47), 0 po Laimono Kisieliaus tritaškio Prienų komanda nuo varžovų atsidūrė per vieną tašką (50:51). Deja, bet po trijų kėlinių komandas skyrė jau 3 taškai (55:52).

Kėlinio pradžioje Prienų krepšininkai labai greitai panaikino atsilikimą ir persvėrė rezultatą savo naudai (57:58). O po L. Kisieliaus dar vieno tritaškio „TonyBet“ įgijo 4 taškų pranašumą (57:61). Prienų komanda ilgą laiką išlaikydavo trapų pranašumą, bet paskutinę kėlinio minutę leido varžovams persverti rezultatą savo naudai (73:72). Mindaugas Lukauskis nepataikė baudų metimų, bet pats atkovojo kamuolį ir Prienų komanda vėl atsidūrė priekyje (73:74). Deja, likus iki kėlinio pabaigos 2,5 sek., „Neptūno“ krepšininkai pataikė dvitaškį ir įgijo vieno taško pranašumą (75:74). Paskutinė „TonyBet“ ataka buvo nesėkminga. Ir vėl pralaimėjimas vienu tašku, kuris užkirto kelią į LKL finalą.