LKL „Prienų“ komanda patampė „Žalgiriui“ nervus, bet turėjo pripažinti jo pranašumą

IMGP2052Gruodžio 21 d. „Prienų“ krepšininkai žaidė LKL čempionato rungtynes su Kauno „Žalgirio“ komanda. Favoritai pirmavo visas rungtynes, bet pailsėti neturėjo laiko, nes prieniškiai rimtai kibo jiems į atlapus. Tado Stankevičiaus auklėtiniai trečiojo kėlinio pabaigoje buvo sumažinę skirtumą iki 4 taškų, bet ketvirtajame „Prienų“ komandos žaidėjams jau pritrūko jėgų ir rungtynės buvo pralaimėtos 73:89 (16:26, 21:20, 19:20, 17:23).

Pirmosios „Prienų“ komandos atakos strigo „Žalgirio“ gynybos gniaužtuose ir svečiai kėliniui įpusėjus įgijo 12 taškų persvarą (3:15).

Po Ovidijaus Varanausko taiklaus dvitaškio ir baudos skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 9 taškų, o jau sekančioje atakoje iš „Žalgirio“ pranašumo liko tik 7 taškai (10:17). Tiesa, Kauno krepšininkai dar kartą spurtavo ir atkūrė dviženklį skirtumą (10:24). Kėlinio pabaigoje du O. Varanausko  tritaškiai sumažino „Žalgirio“ persvarą iki 10 taškų (16:26).

Prieniškiai pirmoje kėlinio pusėje neleido „Žalgiriui“ įsismaginti, nors skirtumas ir buvo padidėjęs iki 12 taškų  (18:30), bet kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik 7 taškai (25:32). Deja, „Žalgiriui“ pavyko dar kartą padidinti savo persvarą iki 13 taškų (28:41). Bet aikštelės šeimininkai nepalūžo ir po O. Varanausko ir Giedriaus Staniulio taiklių metimų sumažino skirtumą iki 6 taškų (37:43). „Žalgiris“ besibaigiant kėliniui pataikė tritaškį ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 9 taškai (37:46).

Kaip ir antrajame kėlinyje, trečiajame vyko apylygė kova. Ilgą laiką komandas skyrė 7-10 taškų. Likus iki kėlinio pabaigos 3,0 min. „Prienų“ komanda sumažino skirtumą iki 4 taškų (56:60). „Žalgirio“ strategai suskubo paimti minutės pertraukėlę. Po jos žalgiriečiams pavyko padidinti persvarą iki 10 taškų (56:66).

Deja, ketvirtajame kėlinyje prieniškiai nesugebėjo apsiginti nuo „Žalgirio“ tolimų metimų ir Kauno komanda vienu metu turėjo ir 20 taškų pranašumą (69:89), o rungtynės pasibaigė rezultatu 73:89.
Nors „Prienų“ komanda pralaimėjo, sirgaliai po rungtynių plojo jai už žaidimą.