„Prienai“ laimėjo principingą kovą su „Nevėžio“ komanda

IMGP9767

Rungtynės prasidėjo sėkmingu „Prienų“ komandos spurtu 7:0, po kurio „Nevėžio“ treneris suskubo paimti minutės pertraukėlę. Iškart po jos Vidmantas Sragauskis pataikė tritaškį ir aikštelės šeimininkai įgijo 10 taškų pranašumą (10:0). Kėliniui įpusėjus Tado Stankevičiaus kariauna pirmavo rezultatu 12:1.  Likus iki kėlinio pabaigos 2 min. „Prienai“ vis dar turėjo 10 taškų persvarą, o po pirmojo kėlinio pranašumas siekė 8 taškus (21:13).

Kėlinio pradžia virto prieniškiams tikru košmaru. „Nevėžio“ krepšininkai laimėjo trijų minučių atkarpą 9:3 ir sumažino skirtumą iki 2 taškų (24:22). Po tokios kėlinio pradžios jau turėjo sunerimti prieniškių strategas. Paimta minutė padėjo sustabdyti Kėdainių krepšininkų žygį. Kėliniui įpusėjus, po Pauliaus Ivanausko tritaškio, „Prienų“ komanda įgijo 5 taškų persvarą (31:26). Bet jau po minutės komandas skyrė tik vienas taškas (31:30). Du sėkmingi epizodai gynyboje ir Giedrius Staniulis taikliais metimais užbaigė aikštelės šeimininkų atakas (35:30). Kėlinio pabaigoje sėkmingai sužaidė P. Ivanauskas ir po jo taiklių baudos metimų „Prienų“ komandos persvara padidėjo iki 7 taškų (41:34). Varžovai pataikė baudos metimus (41:36). Arnas Labuckas, einant į pabaigą paskutinei kėlinio sekundei,  pataikė tritaškį, bet teisėjas jo neįskaitė.

Kėlinį prieniškiai pradėjo susikaupę ir po G.Staniulio ir O. Varanausko metimų padidino persvarą iki 9 taškų (45:36). Kėliniui įpusėjus „Prienų“ komanda vis dar pirmavo 6 taškais (47:41). Deja, bet po dviejų minučių rezultatas jau buvo lygus (48:48). G. Staniulis pataikė dvitaškį ir realizavo baudos metimą (51:48). Per likusį laiką svečiai dar kartą išlygino rezultatą (55:55). Vis tik kėlinio pabaigoje O. Varanauskas išvedė „Prienų“ komandą į priekį (57:55).

Dominykas Milka užbaigė taikliais metimais dvi „Prienų“ komandos atakas ir aikštelės šeimininkai įgijo 5 taškų pranašumą (60:55). Po dar vieno sėkmingo epizodo puolime D. Milka padidino aikštelės šeimininkų persvarą iki 8 taškų (67:59).
Likus iki rungtynių pabaigos 2,54 min. „Prienų“ komanda pirmavo 7 taškais (72:65).
„Nevėžio“ strategas paėmė minutės pertraukėlę.  P. Ivanauskas pelnė dvitaškį, realizavo vieną iš dviejų baudos metimų ir aikštelės šeimininkai įgijo 9 taškų pranašumą (76:67). Varžovai sumažino skirtumą iki 6 taškų, bet V. Sragauskio tritaškis padėjo tašką rungtynėse (79:70).